در شبکه جهانی جام جم؛
سالار عقیلی برای «نوبهار» می‌خواند/ اجرای نیما کرمی و همسرش

سالار عقیلی برای «نوبهار» می‌خواند/ اجرای نیما کرمی و همسرشReviewed by آزیتا لاجوردی on Mar 16Rating:
هنردستان: ویژه برنامه «نوبهار» با صدای سالار عقیلی، مجيد اخشابي و دیگر هنرمندان برجسته کشورمان در لحظه تحویل سال همسفره خانواده های ایرانی می شود.
4279384_603
به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویژه برنامه تحویل سال «نوبهار»، با اجرای نیما کرمی و همسرش، با هدف به تصویر درآوردن نوروزی باستانی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور، فضایی شاد و فصلی نو را برای مخاطبان رقم میزنند.
این ویژه برنامه تلویزیونی با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع که کاری از گروه اجتماعی شبکه جهانی جام جم است، با همكاري و مشاركت سفارت جمهوري اسلامي ايران در لاهه هلند، مرز های خاکی و آبی را نادیده گرفته و با سفر به کشورهای مختلف هم سفره‌ی هفت سین ایرانیان خارج از کشور می شود.
«نوبهار» با حضور چهره های برجسته ی رسانه ی ملی، سینما از جمله كامبيز ديرباز، امير جعفري، مرجانه گلچين، فاطمه گودرزي و چند تن ديگر از بازيگران و همچنین خوانندگان مطرح کشور در قالب سه بخش تحت عنوان برنامه زنده به روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود.
این برنامه تلویزیونی با ساختاری ترکیبی یک شب قبل از تحویل سال و لحظات آغاز سال نو به صورت زنده از کشورهای هلند شگفتی ساز ویژه برنامه تحویل ساز می شود.
گفتنی است؛ ویژه برنامه «نوبهار» به تهیه کنندگی مجتبي كشاورز و محمدجواد عبدالرحماني  در هلند است که همزمان در کنار پخش این برنامه، ویژه برنامه «همستان» با دیگر مهمان های خود تهیه و تولید می شود.
ویژه برنامه شبکه جام جم با بخش های متنوعی چون؛ سوغات، اجراي ده كنسرت خوانندگان پاپ و سنتي ایران در استوديو تهران، به تصوير كشيدن نوروز اصيل و باستاني ايراني سال 1395 را با همدلی و یکرنگی تمام ایرانیان داخل و خارج کشور تحویل می کند.
شبکه جهانی جام جم با هدف و رویکرد اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی، حفظ و گسترش ارتباط ایرانیان مقیم خارج از کشور با  ویژه برنامه های عیدانه ی خود، نوروز باستانی را با اهالی جهان ، و با مشاركت سفارت ايران در لاهه هلند بخصوص ایرانی ها جشن می گیرد و با تلاش روز افزون خود بیش از پیش به هدفش که حفظ و گسترش ارتباط با ایرانیان مقیم خارج از کشور است  نزدیکتر می شود

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?