با همتِ همکار مهران مدیری؛
«سروین» برای حضور در جشنواره کن آماده می شود

«سروین» برای حضور در جشنواره کن آماده می شودReviewed by مصطفی زبرجد on May 9Rating:

هنردستان: پس از پایان تولید «سروین» در  10 اردیبهشت احتمال حضور این فیلم در جشنواره کن وجود دارد.

هنردستان: سید میثم حسینی که پیش از این در سریال «در حاشیه» با مهران مدیری همکاری داشته است، این بار فیلم کوتاه خود با نام «سروین» را کلید زد .

photo_2016-05-09_17-12-15

این فیلم نگاهی به معضلات اجتماعی و بی توجهی به حقوق بانوان در جامعه دارد، فیلمبرداری «سروین» جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در سه راه آذری کلید خورد و تا پایان شب به اتمام رسید. مدت زمان فیلم ۲۰ دقیقه است و قرار است از شبکه آپارات و چند شبکه دیگر تلویزیونی به نمایش درآید ، هم چنین احتمال حضور این فیلم در جشنواره کن وجود دارد.

در خلاصه فیلم آمده است: سروین کارگردانی که به علت قبول نکردن شرایط دشوار تهیه کننده، به ناحق از پروژه کنار گذاشته می شود و مورد تهدید و آزار قرار می گیرد و راهی زندان می شود.

photo_2016-05-09_17-12-10

عوامل فیلم عبارتند از:

کارگردان: سید میثم حسینی. نویسنده: ندا غفاری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: ندا غفاری، مدیر تصویر برداری: مرتضی ذوالفقاری نسب ، صدابردار: حسن کرامتی ، منشی صحنه: مریم مقدم، طراح گریم و چهره پردازی: مهرناز حسین علی، مجری گریم: ناهید حسین خانی، عکاس : پری ستار بگلو، مجری طرح: احمد نجفی ، بازیگران به ترتیب نقش آیدا گنجی، حامد حقانی، احمد نجفی، منصور حافظی، پری ستاربگلو

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?