سریال‌های تلویزیونی در شبکه غیرمجاز توزیع می شوند

سریال‌های تلویزیونی در شبکه غیرمجاز توزیع می شوندReviewed by Khademi on Sep 6Rating:

هنردستان: شبکه غیرمجاز علاوه بر فعالیت در حوزه فیلم های سینمایی به سمت تولید سریال های پخش شده از تلویزیون نیز روی آورد.

به گزارش هنردستان؛ شبکه غیرمجاز همچنان به فعالیت گسترده خود در تهران و شهرستان ادامه می دهد. این بار فعالیت  شبکه به سراغ سریال های محبوب خانواده ها رفته و سریال های تلویزیونی را در پکیج های با قیمت های نازل در اختیار مخاطبان قرار می دهد شاید در نگاه اول به نظر برسد که سریال های تلویزیونی چندان موردتوجه مخاطبان قرار نگیرد اما مخاطبان زیادی از این پکیج ها استفاده می کنند و تولید این سریال ها در سطح انبوه انجام شده است.

شبکه غیر مجاز

مجموعه «عمو پورنگ» (4 قسمت) در سال 90 تولید شده و 250 دقیقه آماده شده جالب است که پشت جلد این مجموعه این جمله حک شده «کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. » این جمله در شرایطی نوشته که فیلم به صورت غیرمجاز آماده شده حال حقوق چه کسی در این اثر ضایع شده و حقوق مادی و معنوی برای چه کسی محفوظ است علامت سوال بزرگی را ایجاد می کند

 

مجموعه کامل «در حاشیه» به کارگردانی مهران مدیری در یک پکیج آماده شده این محصول در سال 94 توسط تلویزیون تولید شده و خلاصه داستان آن روی بسته بندی نوشته شده است.

 

مجموعه کامل «پرده نشین» از دیگر سریال هایی است که در شبکه غیرمجاز قرار گرفته این  سریال که مربوط به سال 93 است توسط بهروز شعیبی کارگردانی شده است. پخش این مجموعه به تازگی از شبکه آی فیلم به اتمام رسید.

 

سریال کامل «هوش سیاه 2» فصل دوم این مجموعه به کارگردانی مسعود آب پرور هم به صورت کامل در شبکه غیر مجاز توزیع شده است این مجموعه در سال 92 تولید شده است.

 

سریال کامل «پادری» ساخته محمدحسین لطیفی که نوروز 95 از شبکه یک سیما پخش می شد به صورت غیرمجاز و در یک پکیج با کیفیت مناسب و با هولوگرام ORIGINAL ارایه شد.

 

سریال کامل «دندون طلا» ساخته داوود میرباقری که برای شبکه نمایش خانگی آماده شده  نیز به صورت غیرمجاز توزیع شد.

بااین حجم فعالیت شبکه غیرمجاز  سوالات متعددی مطرح می شود از جمله این که ستاد صیانت چگونه با تولیدکنندگان و توزیع کنندگان آثار غیرمجاز برخورد می کنند در حالی که شبکه غیرمجاز به راحتی می تواند فیلم و سریال های خود را در سوپرمارکت ها ارایه می دهد و در اکران پیاده رو کمتر می توان آثار ایرانی را شاهد بود. اکنون باید دید صدا و سیما که صاحب این آثار است چگونه از حقوق ضایع شده خود دفاع کرده و ستاد صیانت را وادار به جمع آوری سریال های غیرمجاز خواهد کرد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?