سری جدید «فیلم کوتاه» در تلویزیون

سری جدید «فیلم کوتاه» در تلویزیونReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 20Rating:

هنردستان: سری جدید برنامه «فیلم کوتاه» در حالی آغاز می‌شود که به گفته تهیه‌کننده با تغییراتی در فرم و محتوا همراه است.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ عماد خدابخش، تهیه‌کننده «فیلم کوتاه» درباره ویژگی‌های سری جدید این مجموعه توضیح داد: مهم‌ترین تغییر سری جدید این است که دیگر مجری نداریم. بلکه در هر قسمت زندگی و کار یکی از فیلمسازان فیلم کوتاه به صورت یک مستند کوتاه بین آیتم‌های برنامه پخش می‌شود.
فیلم کوتاه
وی افزود: بخش خبر برنامه، کوتاه‌تر شده و حالت گرافیکی به خود گرفته است. همچنین یک بخش ویژه به برنامه اضافه شده که درباره دانشجو و هنرجویان سینما است و در اولین قسمت، یک دانشجو همراه با دوربین مخفی، با مردم درباره فیلم کوتاه صحبت می‌کند.
تهیه‌کننده «فیلم کوتاه» یادآور شد: بخش آموزشی همچنان به قوت خود باقی است و ما اولین قسمت سری جدید را با بحث فیلمنامه آغاز می‌کنیم. سعید رحمانی مدرس دانشگاه کارشناس این بخش است.
خدابخش ادامه داد: همچنین بخش مهمان ویژه را نیز به روال سابق داریم. محمدعلی سجادی فیلمنامه‌نویس و کارگردان، مهمان قسمت اول است و نگین امین زاده با او گپ میزند. بخشی از زندگی و شیوه کار سجادی را نیز در این قسمت می‌بینیم.
تهیه‌کننده «فیلم کوتاه» در پایان گفت: در این قسمت یک فیلم کوتاه خارجی با نام «مسیر زندگی» به کارگردانی بلاتار روی آنتن می رود و توسط کارشناس نقد می شود.
به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، اولین قسمت از سری جدید برنامه «فیلم کوتاه» سه شنبه اول تیر ساعت 21 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و ساعت 9 صبح چهارشنبه دوم تیر بازپخش می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?