داوران از تغییرات جدید گفتند؛
سری دوم «شب کوک» غافلگیرکننده خواهد بود

سری دوم «شب کوک» غافلگیرکننده خواهد بودReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 9Rating:

هنردستان: مهدی یغمایی و پوریا حیدری این مسابقه را نوعی کمک برای معرفی استعدادها دانستند.

4354381_587

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پوریا حیدری آهنگساز و تنظیم كننده كشورمان كه در برنامه «شب كوك» به عنوان داور حضور داشت در خصوص این برنامه گفت: من از ابتدا با این برنامه و عوامل آن همراه بودم و در وهله اول هم به گفتگو و انتخاب داورها پرداختیم.

وی در خصوص مقایسه «شب كوك» با سایر برنامه‌هایی كه در این زمینه ساخته می‌شوند، بیان کرد: ما در جامعه‌ای زندگی می‌كنیم كه ممكن است بعضی از مردم ارتباطشان با جهان بیرون بسیار كمرنگ باشد، البته به نظر من مردم باید همه برنامه‌های این مدل سبک را ببینند و بعد از آن  راجع به «شب كوك» قضاوت كنند.

حیدری ادامه داد: یك سری از افراد نسبت به نفر اول و دوم شدن و یا اینكه چرا آن فرد حذف شده است،انتقاد داشتند. از دید جهان خوانندگی یک پكیج است و امكان دارد كه باب میل بعضی از افراد نباشد، ما چهار نفر با چهار سبك مختلف صدا داشتیم كه هر كدام به طور جداگانه مورد استقبال قرار گرفتند.

این آهنگساز درباره تاثیر این مسابقه در پیشرفت موسیقی كشور عنوان كرد: این اتفاق كمك بسیار زیادی می‌تواند داشته باشد به دلیل اینكه استعدادها معرفی شده و مورد حمایت قرار می‌گیرند به خصوص خواننده‌هایی كه سالها زحمت كشیده‌اند ولی هیچ وقت دیده نشده‌اند.

حیدری درباره برخورد و بازخورد بعضی از افراد در صفحه شخصی خود اظهار داشت: در اینستاگرام من برخوردهایی صورت گرفت كه برایم عجیب و خنده‌دار بود البته از این موضوع خوشحالم، زمانیكه فردی از مسابقه حذف می‌شد طرفداران آن شركت كننده در صفحه شخصی من نسبت به این اتفاق واکنش نشان می‌دادند، این یك ایراد فرهنگی است ولی این را از موفقیت‌های برنامه میدانم و این یعنی برنامه دیده می‌شود در حالیكه باید این رفتارها از بین برود ولی این وظیفه ما نیست.

داور مسابقه «شب كوك»، در خصوص سری دوم این برنامه اظهار داشت: امیدوارم كه محكم‌تر و قوی‌تر در این مسیر حركت كنیم، ایده‌های خیلی خوبی داریم كه به امید خدا و با كمك مسئولان انجام خواهد شد و اطمینان دارم كه صدای خواننده‌هایی را می‌شنویم كه غافلگیر خواهیم شد.

* بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد
مهدی یغمایی خواننده پاپ كشورمان و دیگر داور برنامه «شب كوك» در خصوص حضور خود در این مسابقه گفت: این برنامه یك اتفاق بزرگ در صدا و سیما است و تشكر می كنم از مسئولانی كه در این رویداد ما را حمایت كردند.

وی ادامه داد:برنامه‌های استعداد یابی در تمام دنیا برگزار می‌شود و همیشه در برنامه‌ای كه برای اولین بار تولید می‌شود كم وكاستی‌هایی وجود دارد،البته همانطور كه همه عزیزان ملاحظه كردند بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد،هم از نظر دكور و هم از نظر عواملی كه به  برنامه اضافه شدند.

یغمایی درباره شركت كنندگان این برنامه عنوان كرد: ١٢نفر نهایی بسیار خوب بودند به خصوص ٤ نفری كه در فینال حضور داشتند و به طور حتم از آنها بیشتر خواهیم شنید و من خیلی خوشحالم كه سهم كوچكی از این اتفاق بزرگ داشتم  و این باعث فخر و مباهات من است.

وی در پایان صحبت‌های خود در خصوص سری دوم این برنامه بیان کرد: امیدوارم با حمایت‌های مسئولان مرحله بعدی نیز با فضایی خوب و بسیار حرفه‌ای تولید شود، البته احتمال حضور من هم وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?