خانه‌‌ی هنرمندان ایران با همکاری نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور برگزار می‌کند:
سلسله نشست‌های کتاب‌خوان تخصصی هنر

سلسله نشست‌های کتاب‌خوان تخصصی هنرReviewed by Khademi on Jul 23Rating:

هنردستان: سلسله نشست‌های کتاب‌خوان تخصصی هنر در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ نخستین نشست از سلسله نشست‌های کتاب‌خوان تخصصی هنر که به معرفی دو کتاب «ضرورت تئاتر» نوشته‌ی پال وودراف و » (ترجمه و گردآوری رضا سرور و علی اکبر علیزاد) دارد، سه‌شنبه 5 مرداد در خانه هنرمندان ایران برگزار می ‌شود.

کتابخوانی

معاونت پژوهشی و آموزشی خانه‌ی هنرمندان در راستای ترویج کتاب‌خوانی در بین هنرمندان و دانشجویان رشته‌های هنری، اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های کتاب‌خوان با هدف معرفی کتاب‌های تخصصی هنر نموده است. این نشست‌ها علاوه بر بالا بردن سرانه‌ی مطالعه‌ در میان هنرمندان و دانشجویان قصد دارد تا کتاب‌های فاخری را که در زمینه‌ی تخصصی هنر به انتشار رسیده معرفی و با رویکردی ترویجی به روش‌های چگونه خواندن کتاب (برای درک بهتر از آن) توسط اساتید تخصصی اهتمام ورزد.

در نخستین نشستی که با این هدف در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود، دو کتاب «ضرورت تئاتر» نوشته‌ی پال وودراف و «تنفس در هوای تئاتر» (ترجمه و گردآوری رضا سرور و علی اکبر علیزاد) توسط دکتر بهزاد قادری، مترجم و پژوهشگر تئاتر (و مترجم کتاب ضرورت تئاتر) و همچنین رامتین شهبازی، مدرس و منتقد هنرهای نمایشی معرفی و بررسی خواهند شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند سه‌شنبه 5 مرداد ساعت 18 به تالار استاد امیرخانی خانه‌ هنرمندان ایران مراجعه فرمایند.

منبع: روابط عمومی خانه هنرمندان ایران

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?