سه جایزه جشنواره «باهم» روسیه برای زوج سینماگر ایرانی

سه جایزه جشنواره «باهم» روسیه برای زوج سینماگر ایرانیReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 8Rating:

هنردستان: هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «باهم»(together) روسیه در حالی به پایان رسید که سهم سینمای ایران سه جایزه بود.

به گزارش هنردستان؛ در آئین پایانی هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «باهم»(together) روسیه که شب گذشته در شهر مسکو برگزار شد امیرحسین شریفی و سارا صوفیانی زوج سینماگر ایرانی موفق به دریافت سه جایزه از این رویداد سینمایی شدند.

photo_2016-10-08_09-56-21

براساس این گزارش، هفدهمين جشنواره بين المللي (باهم) together در روسيه در شهر مسكو در روز جمعه ساعت ٤بعداز ظهر مراسم اختتاميه  خود رادر تالار بزرگ خبرنگاران مسكو برگزار كرد و برگزيدگان خود را اعلام نمود در بين دريافت كنندگان جوايز  يك تهيه كننده ايراني با دريافت دو جايزه و يك بازيگر زن ايراني يك جايزه از جشنواره را به خود اختصاص دادند و سه جايزه به جمهوري اسلامي ايران رسيد.

اميرحسين شريفي دو جايزه ويژه را از آن خود كرد اولين جايزه را از هيئت داوران در بخش سريال و فيلم تلويزيوني جشنواره از راديو و تلويزيون مسكو به خاطر نوآوري براي ساخت سريال زاويه هفتم  و جايزه دوم را با عنوان بهترين تهيه كننده در بخش سينمايي  براي تهيه فيلم سينمايي كبريت سوخته وفيلم هفت از اين جشنواره دريافت كرد و خانم سارا صوفياني جايزه بهترين بازيگر زن را به خاطر ايفاي نقش شيدا در سريال زاويه هفتم دريافت نمودند در اين جشنواره بين المللي فيلمسازان و هنرمندان ١٧كشور دنيا به رقابت پرداختند.

photo_2016-10-08_09-56-11

امیرحسین شریفی پس از دریافت جوایز خود گفت: ما در ايران عزادار هستيم  و در اینجا به همه مسلمانان دنيا بخصوص  هم وطن‌هايم تسليت عر ض مي كنم واين جايزه را به همه ملت ايران تقدم مي‌کنم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?