یک گروه راک مجوز فعالیت گرفت؛
«سه نقطه» اولین آلبوم خود را منتشر می‌کند

«سه نقطه» اولین آلبوم خود را منتشر می‌کندReviewed by آزیتا لاجوردی on Mar 8Rating:

هنردستان: اولین آلبوم رسمی گروه «سه نقطه» با دریافت مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تابستان سال آینده در بازار موسیقی منتشر می‌شود.

1

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ گروه «سه نقطه» از جمله گروه‌های نوپای موسیقی راک است که همزمان با انتشار تک آهنگ «جایی برای همیشه» در تدارک انتشار تازه‌ترین آلبوم موسیقایی خود با همین نام درسال آینده است.

این آلبوم موسیقی تابستان سال 95 توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه‌کنندگی افشین معصومی در بازار موسیقی منتشر می شود. این درحالی است که گروه «سه نقطه» همزمان با انتشار اولین آلبوم رسمی خود در شهرهای تهران و شیراز  نیز کنسرت‌هایی را برای علاقمندان خود برگزار خواهد کرد.

تمامی مراحل مربوط به آهنگسازی و تنظیم آلبوم «جایی برای همیشه» برعهده اعضای گروه «سه نقطه» بوده، ضمن اینکه آرش رستمی خواننده، کیان شمس گیتارالکتریک، سروش اعتصامی گیتار الکتریک، عطا تاسه گیتار بیس، آریا ضمیری درامز نوازندگان این آلبوم موسیقی را تشکیل می‌دهند.

گروه موسیقی راک «سه نقطه» سال 90 با حضور کیان شمس و آرش رستمی پایه‌گذاری و در سال 92 با اضافه شدن هنرمندانی چون سروش اعتصامی، عطا تاسه و آریا ضمیری وارد فاز تازه‌ای از فعالیت‌های خود شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?