در گفتگو با کیسان کامجو عنوان شد:
«شام عاشقانه سه نفره» در مرحله تدوین و صداگذاری

«شام عاشقانه سه نفره» در مرحله تدوین و صداگذاریReviewed by مصطفی زبرجد on May 10Rating:

هنردستان: فیلمبرداری «شام عاشقانه سه نفره» به پایان رسیده است و تدوین اثر «اتالوناژ، صداگزاری و مراحل فنی استودیو» به یکی از با سابقه ترین تدوینگران سینما سپرده شده است.

هنردستان: کیسان کامجو تهیه کننده سینما درباره «شام عاشقانه سه نفره» گفت: در این فیلم از برترین عوامل سینمای ایران استفاده شده است. تمامی عوامل پشت دوربین گلچینی از حرفه ای ترین و کارآمدترین افراد سینما هستند.

photo_2016-05-10_15-44-16

وی افزود: جواد مزد آبادی به عنوان کارگردان اثر تمام قدر ت هنری خود را در خلق این اثر که داستانی نو و متفاوت داشت به کار برد که این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست.

کامجو دباره ابزار کار عنوان کرد: برای هر چه بهتر شدن این فیلم و احترام خاصی که برای مخاطبان قائلم از بهترین تجهیزات تصویر برداری روز دنیا استفاده شده است.

این تهیه کننده سینما درباره اینکه تولید در چه مرحله ای قرار دارد اظهار کرد: فیلمبرداری به پایان رسیده است و تدوین اثر «اتالوناژ»، صداگزاری و مراحل فنی استودیو به یکی از با سابقه ترین تدوینگران سینما سپرده شده است.

کامجو درباره بازیگران «شام عاشقانه سه نفره» بیان کرد: با همفکری جواد مزدآبادی بازیگران در جای درست خود به شکل هوشمندانه استفاده شدند که با بازی متفاوت خود جان مضاعفی به شخصیت های فیلمنامه دادند. تمام عوامل دست به دست هم دادند تا  اثری هنری و باورپذیر ساخته شود. داستان این فیلم اینگونه است که زن و شوهری در ابتدای زندگیشان در جریان یک کلاهبرداری به مشکل مالی می خورند و مجبور به فرار می شوند.در این گیر و دار زن متوجه بارداری اش می شود که تصمیم به سقط جنین می کند ولی با پیشنهاد بی شرمانه زن ثروتمندی در این میان روبرو می شود…

photo_2016-05-10_15-44-11

وی ادامه داد: بازیگران حرفه ای با ایفای نقش متفاوت در این فیلم از نقش های کلیشه ای که در فیلم های مختلف بازی کرده و مخاطب از آنان انتظاراین نقش ها را دارند متمایزشده و تعجب مخاطبان و منتقدان را برانگیختند.

کامجو درباره عومل این اثر گفت: علیرضا رنجبران مدیر فیلمبرداری این پروژه که در «کیمیا» و «وضعیت سفید» نیز حضور داشته اند، مدیر صدا برداری: امیر حاتمی، تدوین: شاهین یار محمدی، طراح گریم: بابک شجاعی و تینا افشار، طراح صحنه و لباس: آبتین برقی، روابط عمومی: عارفه سرلک از همکاران پشت دوربین هستند و همچنین تدوین فیلم بر عهده یکی از بهترین تدوینگران سینمای ایران شاهین یار محمدی است که فیلمهایی چون دریا، ماهی پرنده، پارادایس، در امتداد شهر و دموکراسی در روز روشن را در کارنامه دارد.

وی همچنین عنوان کرد: در این فیلم نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی، زهره صفوی، محمد فیلی، افشین سنگ چاپ و ثریا قاسمی ایفای نقش می کنند که با توجه به نزدیکی نقش ها به واقعیت فیلمنامه و داستان اثر خوبی تولید شده است.

تهیه کننده «شام عاشقانه سه نفره» تاکید کرد: دوست بسیار خوبم آقای رضا زنده جاه، جانشین تهیه کننده و مدیر تولید این پروژه که خود از تهیه کنندگان و بازیگران سینمای ایران هستند دراین فیلم از هیچ گونه تلاشی برای رسیدن به اهداف عالی فیلم اغماض نکرده و بخاطرعشق به سینمای ایران وصداقتی که در وجودشان نهادینه بود کمکهای بسیار بزرگی به ساخت این پروژه کردند.

photo_2016-05-10_15-44-02

کامجو درپایان گفت: از حمایتهای بی دریغ دکتر شهریور در استانداری تهران، دکتر صلاحی در شهرداری تهران، صمیمی مدیرکل محترم بنیاد شهید استان تهران و مهندس حسن محروقی مدیریت موسسه سلامت اندیش فلورا درساخت پروژه شام عاشقانه سه نفره نهایت تشکر رادارم.

 

 

 

 

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?