به کارگردانی مریم کاظمی؛
«شاهزاده خانم بدترکیب» نوروز به تالار هنر می‌رود

«شاهزاده خانم بدترکیب» نوروز به تالار هنر می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 28Rating:

هنردستان: نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» به کارگردانی مریم کاظمی به عنوان اجرای نوروزی تالار هنر معرفی شد.

IMG_20160214_154609

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، تالار هنر در نوروز ۹۵ با اجرای نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» میزبان کودکان و نوجوانان می‌شود.

نمایش شاد و موزیکال «شاهزاده خانم بدترکیب» نوشته اوراند هریس که با ترجمه حسین فدایی حسین و کارگردانی و طراحی مریم کاظمی آخرین روزهای تمرین را سپری می‌کند و جمعی از هنرمندان نام آشنای تئا‌تر و تئا‌تر کودک و نوجوان، همچون حسین محب اهری، مریم کاظمی، میترا کریم خانی، هایده حسین‌زاده، شراره طیار، پریسا فلاح‌زاده، نازنین صفا، مسعود مهرابی، سعید قره داغلی، شیما می‌رمهدی، نرگس صفا منش، مهدی رمضان‌زاده، مریم علیپور، پویا ششپری و ماندانا عبقری و مهراد زمانی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی، طراح لباس را مژگان عیوضی، طراحی و ساخت عروسک‌ها را سهیلا باجلان و طراحی ماسک و کلاه گیس را افسانه قلی‌زاده بر عهده دارند.

شاهزاده خانم بد ترکیب با موسیقی فرید نوایی روی صحنه می‌رود. طراحی پوس‌تر و بروشور این نمایش را پریسا فلاح‌زاده و عکاسی آن را سیامک زمردی مطلق برعهده دارند. مهراد زمانی نیز دستیار کارگردان این نمایش است.

نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» که به ماجرای شاهزاده خانمی اخمو و بد اخلاق به نام اسمیرالدا می‌پردازد در ساعت ۱۸ روی صحنه می‌رود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?