مراسم اکران «چهارشنبه»
شبی پر از اهانت و تاسف در پردیس کوروش

شبی پر از اهانت و تاسف در پردیس کوروشReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 11Rating:

هنردستان:  مراسم اکران «چهارشنبه» شب گذشته 21 خرداد با حضور عوامل فیلم به منظور تهیه هزینه آزادی چند زندانی برگزار شد اما از ورود رسانه ها جلوگیری به عمل آمد که این توهین به جامعه رسانه ای بود.

هنردستان:  خبرنگار هنردستان، صبا، ایرنا و تعدادی دیگر از خبرنگاران و عکاسان خبریِ رسانه ها که شب گذشته 21 خرداد به منظور پوشش خبری در مجتمع سینمایی پردیس کورش واقع در اتوبان ستاری در غرب تهران حاضر شده بودند از ورود به سالن نمایش محروم شدند.

پردیس 1
برگزار کنندگان گلریزان به رغم دعوت از رسانه ها برای پوشش خبری این مراسم شرط ورود خبرنگاران به سالن را تهیه بلیط اعلام کردند.
قرار بود جمعه شب انجمن حمایت از زندانیان مرکز سینمای هنر و تجربه و عوامل فیلم «چهارشنبه» به منظور تهیه هزینه آزادی چند زندانی اقدام به اکران این فیلم با عوامل آن کنند اما از ورود رسانه ها جلوگیری به عمل آمد و درخواست کارت شد که این حرکت در نوع خود بی سابقه بود.

از سوی دیگر مسئول روبط عمومی این برنامه آقای بزاز از پاسخگویی به رسانه ها به جهت این تصمیم و برخورد سر باز زده و از حضور برای ارائه پاسخ امتناع کرد..

پردیس 2

در ادامه هجوم جمعیت برای ورود به سالن به حدی بود که زنان، مردان، دختران و پسران از فشار جمعیت به رنج آمده و صحنه های دلخراشی را رقم می زند که دور از شان اهالی رسانه و جمهوری اسلامی است. در میان این ازدحام با دستور انتظامات، افرادی که بلیت خریداری کرده بودند اجازه ورود یافته و از ورود خبرنگاران به سالن جلوگیری شد که این برخورد نسبت به رسانه ها زشت و جای تامل دارد. مسئله تاسف بار دیگر ورود برخی رسانه ها به عنوان نورچشمی و عکاسان که صرفا به اینستاگرام محدود می شوند به سالن بود!!!

با این اتفاقات است که برخی رسانه ها عطای بازتاب رسانه ای این برنامه که مدنظر مسئولان برنامه بوده را به لقایش بخشیده و مجتمع را ترک می کنند در حالی که همان زمان خبر می رسد با وجود ممانعت هایی که در ورود وجود دارد کمی نسبت به ورود آسانتر عمل می کنند اما نوش دارو پس از مرگ سهراب را سودی نیست.

پردیس 4

به نظر می رسد گروه هنر و تجربه با مدیریت شخص علم الهدی نسبت به اجرای برنامه های این چنینی باید احتیاط بیشتری نموده تا به رسانه ها که نقش موثری در فرهنگ دارند و نیز خود فرهنگ که در اعتلای یک کشور موثر است خدشه  وارد نشود.

شاید با وجود اتفاقات پیش آمده و صحنه های زشتی که شب گذشته اتفاق افتاد عکس ذیل از یک زحمتکش که با درستی و به دور از هیاهو وظیفه خود را انجام می داد زیبنده تر از صحنه های شب گذشته بود.

پردیس 3

این گلریزان با نمایش فیلم «چهارشنبه» و با حضور شهاب حسینی، مهتاب کرامتی، امیر مهدی ژوله و هنرمندان و ورزشکاران ساعت 21 جمعه شب در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?