«شب كوک» و تغييرات آن در سری جديد

«شب كوک» و تغييرات آن در سری جديدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 20Rating:

هنردستان: مسابقه تلویزیونی «شب کوک» در سری دوم مراحل پیش تولید خود را می‌گذراند.

به  گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدي يغمایی خواننده و داور مسابقه «شب كوک» در خصوص اتفاقات تازه اين برنامه گفت: عوامل برنامه در پيش توليد اين برنامه هستند اما همانطور كه مي دانيد مسئولان صدا و سيما عوض شده اند و طبيعي است كه با اين تغييرات، مديران سر و ساماني را به كارهايشان و فضا بدهند تا بتوانند برنامه هايي را كه در گذشته ساخته شده است را ادامه دهند.

مهدی یغمایی

وي ادامه داد: عوامل برنامه پيگیر اين موضوع هستند و فكر مي‌كنم اگر قرار باشد، «شب كوك» براي بار دوم ساخته شود، با همان گروه باشد البته ممكن است افرادي كم و يا اضافه شوند.

يغمايي درباره تفاوت هايي كه در اين برنامه وجود دارد، بيان كرد: اگر اين فصل جديد براي ساخت آماده شود، به طور قطع تفاوت‌هاي زيادي در دكور، ساختار برنامه، كيفيت صدا و تصوير خواهد داشت.

اين خواننده در خصوص اينكه آيا ممكن است با اين برنامه مخالفت شود، اظهار کرد: بعيد مي‌دانم اين اتفاق بيفتد، به دليل اينكه اين برنامه بيننده خود را پيدا كرده است و دومين برنامه پر بيننده شبكه بود، به طور معمول هميشه برنامه‌هايي در اين سبك و سياق براي بار دوم ساخته مي شوند. ما نيز از آن حمايت مي كنيم و اين حمايت ادامه خواهد داشت.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?