شمارش معکوس برای رونمایی از نماهنگ «ایستاده ایم ۲»

شمارش معکوس برای رونمایی از نماهنگ «ایستاده ایم ۲»Reviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 2Rating:

هنردستان: نخستین تصاویر نماهنگ «ایستاده ایم ۲» با صدای حسین حقیقی منتشر شد و محصول کار نیز به زودی منتشر می شود.

به گزارش هنردستان؛ نخستین تصاویر از نماهنگ «ایستاده ایم ۲» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا امروز ۱۲ مرداد منتشر شد.

2158695 copy

این نماهنگ با صدای حسین حقیقی از خوانندگان جوان و تولید شده در باشگاه فیلم سوره است که با اتمام آخرین مراحل جلوه های ویژه و صداگذاری به زودی رونمایی می شود.

«ایستاده ایم ۲» که تولید آن بیش از دو سال وقت برده است از جلوه های ویژه میدانی و بصری پیچیده و ویژه ای برخوردار است که تماما توسط نیروهای ایرانی و در داخل کشور انجام شده است و همین کار تولید آن را طولانی کرد.

داستان نماهنگ «ایستاده ایم ۲» در خلیج فارس رخ می‌دهد و پیرامون حضور ناوهای آمریکایی در این منطقه است.

این نماهنگ دومین قسمت از نماهنگ معروف «ایستاده ایم» است که ۳ سال پیش منتشر شد. نماهنگ «ایستاده ایم ۱» که تقدیر رهبر انقلاب را نیز در پی داشت داستان گروهی جوان و فعال بود که در اقدامی حساب شده تصمیم می گیرند در یک روز آفتابی تهران، بسیار غافلگیرانه در کنار برج آزادی سرودی را به صورت زنده اجرا کنند. اکنون قسمت دوم این نماهنگ درباره ایستادگی ستودنی ملت ایران و به خصوص نسل جوان انقلاب اسلامی این بار در کنار خلیج فارس رخ می دهد.

عوامل نماهنگ «ایستاده ایم ۲» عبارتند از نویسنده و کارگردان: محمدباقر مفیدی کیا، تهیه کننده: محمدرضا شفاه، شاعر: محسن رضوانی، آهنگساز و تنظیم کننده: امید روشن بین، خواننده: حسین حقیقی، مدیر تولید: سیدحسین یعقوبی، مدیر تصویربرداری: فرشاد محمدی، جلوه های ویژه میدانی: رضا ترکمان، طراح گریم: حسین صالحیان، طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری، صدابردار: مهدی علیپور، طراحی و ترکیب صدا: سیدعلیرضا علویان، تدوین: ابوذر حیدری، مدیر جلوه های ویژه رایانه ای: جواد مطوری، محصول: باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?