پس از کش و قوس‏ های شورای پروانه نمایش این بار
شورای پروانه ساخت به «کاپشن» فلاحتگر گیر داد

شورای پروانه ساخت به «کاپشن» فلاحتگر گیر دادReviewed by مصطفی زبرجد on Dec 28Rating:

هنردستان: پس از ایرادات شورای پروانه نمایش به «تو یک علامت سوال بزرگی» اثر مهرداد فلاحتگر این بار «کاپشن» وی از سوی شورای پروانه ساخت با ایراداتی روبرو شد.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ «کاپشن» مهرداد فلاحتگر که در مرحله شورای پروانه ساخت قرار داشت با ایراداتی از سوی شورا مواجه شد.
خبرها حاکی از آن است که این ایرادات مربوط به اوج داستان در فیلمنامه است و مهرداد فلاحتگر در حال اصلاح این ایرادات جهت رفع موانع و صدور پروانه ساخت است.

پیش از این اثر دیگر مهرداد فلاحتگر «تو یک علامت سوال بزرگی» نیز از سوی شورای پروانه نمایش با ایرادات مواجه شده بود که با اصلاحات این کارگردان مجوز نمایش آن صادر شد.

«کاپشن» یک ملودرام اجتماعی است موضوع آن در مورد نقشه طراحی شده فریباست که به دنبال آن جوان قصه به نام حمید به دست صدف کشته می‌شود، صدف برای فرار از قانون وکالت بلا عزل به فریبا می‌دهد که املاکش را به فروش برساند و اتفاقات و حقایق دیگری که در طول داستان مخاطب را غافلگیر می‌کند.

گفتنی است لیلا اوتادی و فرزانه کارگر بازیگران نقش اصلی هستند و گفتگو با شاهرخ استخری و لیلا بلوکات برای این فیلم ادامه دارد. تینا خزاعی، وحید رحمتی، سعید مراتی و فرهاد فلاحتگر پسر مهرداد فلاحتگر نیز نقش های مکمل را ایفا می‌کنند. تهیه کننده «کاپشن» نیز فرهاد رحمتی است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نه + دو =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?