هر شب ساعت ۲۴؛
شکیبایی با «مدرس» به تلویزیون می‌آید

شکیبایی با «مدرس» به تلویزیون می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 30Rating:

هنردستان: تله تئا‌تر «مدرس» با بازی ماندگار زنده یاد خسرو شکیبایی، از امشب تا شنبه ۱۴ آذر، هر شب ساعت ۲۴ روی آنتن می‌رود.

88d780dcca89f3d85cd4d2dc75b20db7

به گزارش هنردستان کارگردانی تلویزیونی تئا‌تر «مدرس» را مسعود فروتن بر عهده داشت. در این تئا‌تر ماندگار، شرحی از زاد روز و شهادت مدرس و زندگینامه ایشان به مخاطبان عرضه می‌شود و چگونگی حضور وی در جلسات مجلس شورای ملی برای بررسی و مصوبات لوایح دولت وقت به تصویر کشیده خواهد شد.

جلسه دادگاه بررسی نحوه شهادت شهید مدرس، سخنرانی مفصل ایشان در مجلس شورای ملی و تصمیم قشون قزاق برای حرکت از قزوین به تهران، معرفی رضاخان به عنوان سردار سپه از طرف سرهنگ باقری نزد شاه قاجار از بخش‌های تماشایی تئا‌تر «مدرس» است.

در این تله تئا‌تر هرج و مرج در کشور، توطئه انگلیسی‌ها، انتخاب سید ضیاءالدین به نخست وزیری، و ارائه نامه‌ای سربسته از طرف عامل انگلیس در تهران به رضاخان و درخواست قرائت آن نامه در حضورر عامه مردم که تعریف و تمجید فراوان از رضا شاه است نیز تماشایی است.

همچنین اعتراض نماینده مردم آذربایجان در نطقی مفصل در مجلس شورای ملی، نصیحت مدرس به رضا خان درخصوص تصاحب املاک مردم، نطق مفصل ایشان به مخالفت از رضاخان در مجلس شورای ملی و… دیگر تصاویر ماندگار این مجموعه تئا‌تر تلویزیونی به شمار می‌رود.

مخاطبان هنرهای نمایشی می‌توانند بازپخش این اثر ماندگار را هر روز ساعت ۱۲ مشاهده کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو × یک =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?