چهارشنبه هشتم اردیبهشت؛
«صبا» روز گرافیک را جشن می‌گیرد

«صبا» روز گرافیک را جشن می‌گیردReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 26Rating:

هنردستان: موسسه فرهنگی و هنری صبا همزمان با «روز جهانی گرافیک» میزبان نمایشگاه آثار برگزیده گرافیک و نشست وی‍ژه این روز می شود.

photo_2016-04-26_13-11-20

به گزارش ایلنا، موسسه فرهنگی هنری صبا روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت میزبان یک نشست تخصصی و افتتاحیه نمایشگاه آثار گرافیک (در کلیه گرایش های این هنر) و کارگاه هنری است.

در نشست ویژه این روز که صبح چهارشنبه از ساعت 9 تا 12 در سالن سینما تک مجموعه برگزار می‌شود؛ عبدالرضا چاره‌ای با موضوع (90 سال گرافیک ایران)،‌ نظام الدین امامی‌فر با موضوع (شیوه های نوین تبلیغات محیطی) و بهنام زنگی با موضوع (نقش گرافیک در توسعه اجتماعی و تعالی فرهنگی) سخن می‌گویند. کارگاه خلق اثر همراه با داوری و اهدای جوایز نفرات برتر در نوبت عصر و پس از اتمام همایش از ساعت 2 تا 8 در موسسه مطالعات جامع هنر برسام برگزار می‌شود.

نمایشگاه روز جهانی گرافیک نیز عصر همین روز در گالری خیال نو موسسه صبا در 3 بخش: دانشجویی،‌ اساتید و آزاد افتتاح می‌شود. آثار این بخش در کلیه گرایش‌ها و شاخه‌های گرافیک شامل: پوستر،‌ تصویرسازی،‌ طراحی نشان و نشان نوشته (لوگو)، تصویرسازی روایی،‌ تصویرسازی کتاب کودک،‌ انیفوگرافی، فتوگرافی، طراحی جلد، صفحه آرایی ارائه می‌شود و در انتخاب این آثار سعی شده تا نمایی نزدیک از دستاوردهای گرافیکی نسل جوان هنرمندان ایرانی و نوآوری‌ها و خلاقیت‌های این حوزه ترسیم شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?