در پنجمین روز از جشنواره نمایش عروسکی صورت می گیرد
صدا پیشگی مرضیه برومند و هنگامه مفید در یک نمایش

صدا پیشگی مرضیه برومند و هنگامه مفید در یک نمایشReviewed by مصطفی زبرجد on Aug 25Rating:

هنردستان: در میان نمایش‌های روز جمعه موش تا موش با صدا پیشگی مرضیه برومند و هنگامه مفید اجرا می‌شود.

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی، جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در پنجمین روز برگزاری خود میزبان 10 نمایش صحنه‌ای و 8 نمایش در فضای باز است.

uv,s;d

تالار اصلی تئاتر شهر در پنجمین روز میزبان نمایش «دیوان تئاتر آل» کاری از لادن نازی به‌مدت زمان 70 دقیقه در ساعت 21 به صحنه می‌رود.

در تالار چهارسو نمایش «اديسه» از كشور روسيه به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ٧٠ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های17:30 و 19:30 اجرا می‌شود.

در تالار قشقایی نمایش «آبجي آب انبار» اثري مشترك از فرهاد اميني و مهدي شاه‌پيري اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان٧٥ دقیقه در دو سانس١٨:30 و٢٠:30 روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «چمدان و سگ ملوس» به کارگردانی آلبرت بیگ جانی است که با مدت زمان 30 دقیقه و در دو سانس 18 و 20:15 اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرا «بیست و یک» کاری از بهادر مالکی در سانس‌های 16:30 و 19 اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «پیتر ببره» است که کاری مشترک از یانوشوسکا و نویانزین از کشور اکراین در دو نوبت 17 و 19 و با مدت زمان 90دقیقه اجرا می‌شود.

تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «قايق كاغذي» کاري از سجاد بهرمند و زهرا مريدي با مدت زمان ٥٥ دقیقه در ساعت 17:30 به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز همچون روزهای دیگر جشنواره میزبان «اپرای عروسکی سعدی» اثری از بهروز غریب‌پور است که ساعت 19:30 و به مدت زمان 110 دقیقه اجرا می‌شود.

نمايش «موش تا موش» اثری از رامین کهن با مدت 55 دقیقه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سانس 18و 20:15 به روی صحنه خواهد رفت.

و سرانجام اینکه نمایش «شيرين» کاری از كشور افغانستان به مدت ٤٥دقیقه و در  دو سانس 17 و ١٩ در تالار استاد انتظامی در خانه هنرمندان ایران اجرا می‌ شود.

 

ميزباني محوطه تئاتر شهر،پارك لاله و خانه هنرمندان از مخاطبان نمايش‌هاي عروسكي

در پنجمین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان 8 نمایش در بخش فضای باز است.

در این روز نمایش ‌«ليرخان» کاري از ندا فرماني و ريحانه باغبادي به مدت 30 دقیقه و راس ساعت 17:30 در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

ساعت 18 نمایش «رشكي و ماسي» کاری از رضا فقيهي، ساعت 18:30 نمایش «بوسلمه» کاری از عبدالرضا محمدي‌نژاد و ساعت 19 نمایش «پهلوون كچل، كچل مي‌ماند» کاری مشترك از نسرين اسدي و نويد صفاريان اجرا می‌شوند.

«سه تصوير اساطير ايران» کاری از حميدرضا اردلان نام نمایشی است که ساعت 19:30 به مدت 45 دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود.

همچنین نمایش «كاسه گلين» کاري از پري باراني ساعت 19 در پارک لاله اجرا خواه شد.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «پسر صياد» کاری از وحيد خسروي و «صندوق بازي» كاري از كشور هلند به ترتیب ساعت‌های 18:30 و 19 اجرا می‌شوند.

براي گرفتن اخبار اين دوره از جشنواره به سايت http://tehranmobarakfestival.com/  مراجعه فرماييد.

همچنین برای مشاهده و دریافت تصاویر اجراها می‌توانید به آدرس:  http://theater.ir/photo مراجعه فرمایید.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?