صدور پروانه نمایش «طبل»

صدور پروانه نمایش «طبل»Reviewed by Khademi on Sep 5Rating:

هنردستان: پروانه نمایش فیلم سینمایی «طبل» به کارگردانی کیوان کریمی صادر شد و این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر هم شرکت می‌کند.

به گزارش هنردستان؛ پروانه نمایش فیلم سینمایی «طبل» Drum نخستین ساخته بلند کیوان کریمی بعد از طی مراحل ثبت مدارک در سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  صادر شد.

طبل

«طبل» که اثری کاملاً فرمگرا، تجربی و ضد قصه است در نوروز سال ۹۵ با دریافت مجوز ساخت ویدیویی کلید خورده بود و بعد از طی ۱۷ روز، فیلمبرداری در شهر تهران به اتمام رسید و همزمان تدوین آن نیز انجام شد.

این فیلم که مدت زمان آن ۹۶ دقیقه است به صورت سیاه و سفید فیلمبرداری شده است و کارگردان و تهیه کننده آن، «طبل» را برای شرکت در بخش رقابتی گروه سینمایی «هنر و تجربه» در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر به دفتر دبیرخانه این جشنواره تحویل خواهند داد.

«طبل» در نخستین نمایش بین‌المللی خود به نمایندگی از سینمای ایران و در اکران مطبوعاتی خود روز شنبه ۱۳ شهریور ماه جاری (۳ سپتامبر ۲۰۱۶) در بخش رقابتی «هفته منتقدان» در هفتاد و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «ونیز» در ایتالیا برای خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و منتقدان سینمایی جهان در سالن سینمایی شماره ۲ «سالا پرلا» به نمایش درآمد.

«طبل» همچنین در نمایش اصلی و رسمی خود در بخش رقابتی «هفته منتقدان» در هفتاد و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «ونیز» روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه جاری (۴ سپتامبر ۲۰۱۶) در سالن سینمایی شماره ۱ «سالا پرلا» و در آخرین نمایش خود نیز، در ساعت ۹ قبل از ظهر امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه جاری (۵ سپتامبر ۲۰۱۶) در سالن سینمایی شماره ۱ «سالا پرلا» روی پرده رفت.

هفتاد و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «ونیز» با آثاری از کارگردانان کشورهای مختلف جهان در چندین بخش رقابتی و غیررقابتی از روزهای ۱۰ تا ۲۰ شهریور ماه جاری (۳۱ آگوست تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶) در شهر ونیز در کشور ایتالیا در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?