طرح «بلیت مردمی تئاتر» راه‌اندازی شد/ «دختر شینا» به روی صحنه می‌رود

طرح «بلیت مردمی تئاتر» راه‌اندازی شد/ «دختر شینا» به روی صحنه می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on May 20Rating:
هنردستان: مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری با انتشار بلیت‌هایی مخصوص تماشای نمایش «دختر شینا» به كارگردانی علی مست‌علی، طرح «بلیت‌ مردمی تئاتر» را به طور آزمایشی اجرایی می‌كند.
4555316_221
به گزارش هنردستان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری؛ در راستای سیاست‌های ترویج نمایش‌های همسو با خط مشی‌های حوزه هنری، دفتر تئاتر مردمی مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری با انتشار بلیت‌هایی مخصوص تماشای نمایش «دختر شینا» به كارگردانی علی مست‌علی، طرح «بلیت‌ مردمی تئاتر» را به طور آزمایشی اجرایی می‌كند.
در این طرح، علاقه‌مندان به جای پرداخت بهای بلیت، با ارائه‌ی بلیت‌های مردمی ابتدا به تماشای نمایش می‌نشینند و در صورت كسب رضایت، بهای بلیت را (به میزان دلخواه) به گیشه پرداخت می‌كنند. ضمن اینكه در پرداخت نیز هیچ الزامی وجود ندارد.
تشویق عامه‌ مردم به تماشای نمایش‌های ارزشی و نیز عادت دادن ایشان به پرداخت هزینه برای تماشای تئاتر از جمله اهداف اجرای طرح «بلیت مردمی تئاتر» عنوان شده است.
گفتنی است، نمایش «دختر شینا» بر اساس رمانی به همین نام تولید شده كه خاطرات همسر شهید حاج ستار ابراهیمی هژیر را محور موضوع خود دارد.
«دختر شینا» با كارگردانی علی مست‌علی و با حمایت حوزه هنری در تماشاخانه‌ سرو به نشانی میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، ابتدای خیابان شهید فلاح‌پور، به روی صحنه می‌رود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?