مسعود ردایی تهیه‌کننده کافه پولونیا :
عباس رافعی به «کافه پولونیا» می‎رود

عباس رافعی به «کافه پولونیا» می‎رودReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 7Rating:
هنردستان: «کافه پولونیا» جدیدترین اثر بلند سینمایی عباس رافعی در مقام کارگردانی است که این روزها مراحل نگارش فیلمنامه خود را پشت سر می‌گذارد.
3875358_689
به گزارش هنردستان مسعود ردایی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت فیلم سینمایی «کافه پولونیا» گفت: فیلمنامه «کافه پولونیا» در حال بازنویسی است و مراحل پایانی را پشت سر می‌گذارد. برای بهمن ماه جهت گرفتن پروانه ساخت آماده خواهد شد و امیدوارم طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این امر اتفاق بیفتد و فیلمی خوب و دیدنی تولید کنیم و در سی و پنجمین جشنواره فجر ارائه دهیم.
وی افزود: داستان «کافه پولونیا» نشات گرفته از یک اتفاق واقعی است. یعنی سال گذشته هنگام گودبرداری از یک ساختمان در حوالی میدان فاطمی انباری از مهمات جنگ جهانی دوم کشف شد و تعدادی اسلحه، ادوات جنگی و نظامی و گلوله‌های انفجاری در میان آن‌ها بود و باعث شد تا خیابان بسته شود و باقی آن مکان را حفاری کنند. در ادامه حفاری دو اسکلت پیدا می‌شود و ما به چرایی این موضوع می‌پردازیم.
گفتنی است؛ کارگردانی «کافه پولونیا» بر عهده عباس رافعی و تهیه‌کنندگی آن را مسعود ردایی انجام می‌دهد؛ اما در این راستا با تهیه‌کننده لهستانی نیز مذاکراتی انجام شده است. چون در این فیلم از بازیگران لهستانی استفاده خواهد شد، می‌توان گفت کار مشترکی است که در بخش خصوصی و به همکاری بین این دو کشور ساخته می‌شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 − 3 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?