فیلم مشورتی عیاری در انتظار جشنواره فجر
عبدی موسیقی«نورا» را در اکراین می‌سازد

عبدی موسیقی«نورا» را در اکراین می‌سازدReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 31Rating:

هنردستان: «نورا»در صورت حضور هنر و تجربه در جشنواره فجر در انتظار اکران در فیلم فجر است.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ وحید پرشاد کارگردان سینما در خصوص وضعیت اثر خود «نورا» گفت: تولید این اثر دو هفته است که به پایان رسیده و تدوین آن از 10 روز گذشته شروع شده و تا یک ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: مهدیار سزاوار تدوین «نورا» را بر عهده دارد،راشها با فیلمنامه هم خوانی و تدوینگر نیز  از کار رضایت دارد و موسیقی این اثر نیز با بهزاد عبدی است که به دلیل سکونت عبدی در اکراین و نزدیکی فرم محتوای فیلم به اروپای شرقی تا دو ماه دیگر ضبط در اکراین شروع می شود.

پرشاد در ادامه اظهار داشت:موضوع این اثر که هفت ماه نگارش آن طول کشید در مورد زنی محکم،با صلابت و معتقد به کیفیت درست زندگی است و برای تامین خرج زندگی خانواده به مسافرکشی در سطح شهر می‌پردازد که در این میان اتفاقاتی مسیر داستان را پیش می‌برد.
این کارگردان در خصوص همکاری کیانوش عیاری در این اثر گفت: همکاری با وی بسیار خوب بود،قبل از مرحله تولید همیشه به بنده لطف داشته و توصیه می‌کرد که فیلم زندگی روزمره مردم را به تصویر بکشد و از درون مردم حرف بزند که مخاطب حس کند فیلم در کنار او و حرف دل اوست،در طول تولید نیز آقای عیاری با وجود مشغله کاری همیشه از طریق تماس تلفنی با من ارتباط داشته و نظرات و راهنمایی هایش را در تولید کاری در خور برای مردم ارائه می داد.

وی با اشاره به اثر خود «نورا» به عنوان کار اول بیان کرد: سختی کار اول در شرایطی که 80 درصد کار در ماشین و تنها 20درصد خارج از آن است در عین تلخی شیرینی خاصی دارد و از سوی دیگر بازی خوب نازنین فراهانی که نقش را باور پذیر و قوی بازی می‌کند به کیفیت اثر کمک کرده است،در واقع بعد از دیدن فیلم «لاک» دوست داشتم فیلمی در لوکیشن ماشین بسازم و از نتیجه کار و تولید آن رضایت دارم.

پرشاد گفت:پیش بینی من این است که که کار در دی ماه به اتمام می  رسد و از سوی دیگر شنیده ها حاکی از حضور هنر و تجربه در جشنواره فجر امسال است بنابر این تلاش خود را برای حضور در جشنواره فجر می‌کنیم.

برخی عوامل «نورا» عبارتند از: بازیگران: نازنین فراهانی، احساس عیوض‌نژاد، حسین ملکی و نقی سیف جمالی، کارگردان و نویسنده: وحید پرشاد، مشاور کارگردان: کیانوش عیاری، تهیه‌کننده: سید امیر سیدزاده، مدیر فیلمبرداری: سعید براتی، تدوین:مهدیار سزاوار،صدابردار: امیر حاتمی، طراح صحنه و لباس: آزاده قوام و موسیقی: مهدی عبدی.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهارده − چهارده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?