آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران سینماها
عبور فروش «دراکولا » از مرز 2 میلیارد تومان

عبور فروش «دراکولا » از مرز 2 میلیارد تومانReviewed by Khademi on Jul 16Rating:

هنردستان: فیلم‌های نمایش داده شده در سینماهای تهران و شهرستان با اقبال مواجه شدند اما در میان آنها فیلم‌های کمدی با فروش بهتری مواجه هستند.

به گزارش هنردستان؛ فیلم سینمایی «دراکولا» با موضوع کمدی فانتزی گوی سبقت را از فیلم سینمایی «زاپاس» با موضوع کمدی ربود و این فیلم دیشب در 8 سانس فوق العاده به نمایش در آمد.

دراکولا

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران، درباره فروش فیلم های درحال اکران این دفتر توضیح داد: فیلم سینمایی «دراکولا» در تهران و شهرستان به فروش 2 میلیارد و 50 میلیون تومان دست یافت. فیلم در تهران 1 میلیارد و 600 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 450 میلیون تومان دست یافته است. این فیلم شب گذشته در اکثر سینماها از جمله کورش، آزادی، زندگی و… فروش فوق العاده داشت.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «بارکد» در مجموع به فروش 5 میلیارد و 60 میلیون تومان رسیده است. فیلم «ایستاده در غبار» به فروش 1 میلیارد و 160 میلیون تومان و «رسوایی 2» به فروش 1 میلیارد و 160 میلیون تومان رسید.

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نور تابان درباره فروش فیلم «دختر» گفت :فروش کل فیلم در تهران و شهرستان 710 میلیون تومان بوده است. در تهران و شهرستان به 40 سالن سینما رسیدیم که روز گذشته تعدادی سالن سینما در شهرستان به فیلم اضافه شد.

وی ادامه داد: با توجه به مضمون و محتوای فیلم «دختر» توقع می رود رسانه ملی از این فیلم حمایت کند و تیزرهای بیشتری در اختیار فیلم قرار دهد. خانواده ها پس از خروج از سالن سینما رضایت کامل دارند. فروش فیلم در شهرهای مشهد و شیراز بسیار خوب بودو اصفهان از روز گذشته فیلم را به نمایش درآورده است.

فیلم سینمایی «زاپاس» از فیلم‌های کمدی است که در سینماها به نمایش درآمده، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش فیلم گفت: فیلم در تهران 500 میلیونی شد و در هشرستان به فروش 120 میلیون تومان رسید. فروش فیلم در روز چهارشنبه 42 میلیون و در پنج شنبه 58 میلیون تومان بوده است.

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش «آآدت نمی کنیم» گفت: فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 222 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 180 میلیون تومان رسیده است . فیلم در تهران 10 سالن و در شهرستان ها 40 سالن در اختیار دارد که سالن شهرستانهای فیلم افزایش خواهد یافت. فروش کل فیلم 1 میلیارد و 302 میلیون تومان فروش داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?