به کارگردانی فرانسیس لارنس؛
«زاغ مقلد 2» در صدر گیشه سینمای جهان ایستاد

«زاغ مقلد 2» در صدر گیشه سینمای جهان ایستادReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 30Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «عطش مبارزه: زاغ مقلد ۲» با ۴۴۰ میلیون دلار فروش در صدر گیشه سینمای بین‌الملل ایستاده است.

به گزارش هنردستان فیلم علمی تخیلی «عطش مبارزه: زاغ مقلد ۲» با ۶۲ میلیون دلار فروش طی تعطیلات سه روزه آخر هفته، فروش کلی خود در سینماهای بین‌الملل را به ۴۴۰ میلیون ۷۰۰ هزار دلار رسانده و بدین‌ترتیب در صدر گیشه ایستاده است.

تاکنون چهار قسمت از سری فیلم‌های «عطش مبارزه» ساخته شده و فروش کلی این چهار فیلم در سطح جهان تاکنون ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار بوده است.

قسمت جدید این فیلم که ۱۲ روز از اولین روز اکران آن می‌گذرد تاکنون ۲۴۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروخته است.

این فیلم در گیشه بین‌الملل، با ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش، بیشترین فروش را در انگلستان و پس از آن نیز با ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش در آلمان، ۲۱ میلیون و ۸۹۹ هزار دلار فروش در چین، ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروش در مکزیک، ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش در استرالیا و ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش در فرانسه بیشترین فروش را داشته است.
فیلم سینمایی «عطش مبارزه:زاغ مقلد۲» به کارگردانی «فرانسیس لارنس» و نویسندگی «دنی استرانگ» و «پیتر کرگ»، بر اساس کتابی به همین نام نوشته «سوزان کالینز» است که بازیگرانی چون «جنیفر لارنس»، «جاش هاچرسون»، «وودی هارلسون» در آن ایفای نقش کرده‌اند.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

6 + 12 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?