دوشنبه 20 اردیبهشت؛
«علی نصیریان» در شهر آفتاب کتاب‌خوانی می‌کند

«علی نصیریان» در شهر آفتاب کتاب‌خوانی می‌کندReviewed by آزیتا لاجوردی on May 8Rating:

هنردستان: علی نصیریان و حسین محب‌اهری در ششمین روز از نمایشگاه کتاب، در فرهنگسرای کتاب برای علاقه‌مندان بخش‌هایی از یک کتاب را می‌خوانند.

1461176967824_Mehdi Ghasemi-44

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا، خوانش کتاب از سوی هنرمندان یکی از برنامه‌های «فرهنگسرای کتاب» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است که همه روزه در دو نوبت صبح و بعدازظهر اجرا می شود.

این برنامه که تا به امروز با حضور هنرمندانی همچون بهاره رهنما، پیام دهکردی، فریبا متخصص، هادی مرزبان، بهزاد فراهانی، گلاب آدینه، شیرین بینا و … همراه بوده است، فردا دوشنبه 20 اردیبهشت از ساعت ۱۲:۳۰ میزبان حسین محب‌اهری، بازیگر سینما و تلویزیون خواهد بود.

همچنین علی نصیریان، بازیگری که این روزها در سریال «شهرزاد» ایفای نقش می‌کند، دیگر میهمان فرهنگسرای کتاب است که از ساعت ۱۵:۳۰ علاقه‌مندان حاضر در این فرهنگسرا را به شنیدن چند صفحه‌ای از یک کتاب دعوت می‌کند.

همچنین روز سه‌شنبه همزمان با هفتمین روز از برگزاری فرهنگسرای کتاب، سیما تیرانداز و الهام پاوه‌نژاد برای مخاطبان خود کتاب می‌خوانند.

اجرای زنده موسیقی مقامی استان گیلان ساعت ۱۱ صبح و ۱۹ بعدازظهر بخشی از برنامه‌های روز ششم فرهنگسرای کتاب است. این موسیقی محلی توسط پنج نفر از اهالی استان گیلان اجرا خواهد شد.

اجرای نمایش پسماند و حمل و نقل و کانون شعر فرصت، برنامه‌های فرهنگسرا در ششمین روز برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

هفتمین فرهنگسرای کتاب همزمان با بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در ضلع شرقی مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب شماره ۱۱۲ با برپایی غرفه‌های فرهنگی هنری از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای شهروندان است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 25 اردیبهشت در شهر آفتاب در حال برگزاری است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?