برای اولین بار در شبکه مستند
عکس‌های دیده نشده از لانه جاسوسی به نمایش در می‌آید

عکس‌های دیده نشده از لانه جاسوسی به نمایش در می‌آیدReviewed by عباس کریمی on Nov 4Rating:
هنردستان: شبکه مستند با استخراج تصاویری کمتر دیده شده و دیده نشده از لانه جاسوسی که در سال 58 به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) تسخیر شد، مخاطبان را با بخش های مختلف این لانه و ابزارهای جاسوسی آشنا می کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز گذشته، در آستانه‌ 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در دیدار پُرشور هزاران نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان به سخنرانی پرداختند.
لانه جاسوسی
ایشان تسخیر سفارت آمریکا به دست جمعی از دانشجویان را عکس‌العملی در مقابل ادامه‌ توطئه‌های واشنگتن و پناه دادن آمریکایی‌ها به دشمن قطعی ملت یعنی محمدرضا پهلوی برشمردند و افزودند: اسنادی که از سفارت آمریکا به‌دست آمد نشان داد این سفارت، حقیقتاً لانه‌ جاسوسی و مرکز توطئه‌های مستمر بر ضد «ملت ایران و انقلاب نوپای اسلامی» بوده است.
شبکه مستند سیما در همین راستا تصاویری مرتبط با واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) استخراج کرده که در قالب مجموعه «سیمرغ» روی آنتن می رود.
این تصاویر دیده نشده و کمتر دیده شده از بخش های مختلف لانه جاسوسی تولید سال 58 است و تاکنون در آرشیو سازمان صداوسیما بوده است.
مخاطبان با تماشای این اثر که در 40 دقیقه روی آنتن می رود، تصاویری از ابزارهای جاسوسی را مشاهده می کنند و توضیحات کارشناسان مربوطه را می شنوند.
قسمت جدید از مجموعه «سیمرغ»، امروز چهارشنبه 13 آبان در دو نوبت ساعت 13 و 19 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شانزده + سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?