غرفه های صنایع دستی در مجموعه “ایرانسر” برج آزادی از امروز دوباره فعال می شود

غرفه های صنایع دستی در مجموعه "ایرانسر" برج آزادی از امروز دوباره فعال می شودReviewed by Nazanin bouzari on Nov 9Rating:

57381704

هنردستان: بعد از آب گرفتگی غرفه‌های صنایع دستی در مجموعه «ایرانسر» برج آزادی، صنعتگران از امروز ۱۹ آبان‌ماه فعالیت خود را از سر گرفتند.

مدیر مجموعه ایرانسر در برج آزادی بیان کرد: بعد از بارندگی شدید عصر دوشنبه این مجموعه دچار آب گرفتگی شد که با تلاش مسوولان شهرداری منطقه ۹ شهرداری از شهردار گرفته تا مدیر فرهنگی و هنری تا ۲ بامداد آب حاصل از بارندگی تخلیه شد. البته بخشی از این مشکل به ترافیک نیز مربوط می‌شد.

امیر نعمتی، درباره خسارت‌های ناشی از آب گرفتگی، گفت: من کارشناس نیستم و از خسارت‌های وارده اطلاعی ندارم زیرا الان نمی‌توان خسارت ناشی از این اتفاق را تخمین زد اما تقریبا بیشتر صنعتگران  در غرفه‌هایشان دچار خسارت شدند.

او در پاسخ به اینکه آیا صنعتگران دارای بیمه هستند؟ اظهار کرد: همه‌ی صنعتگران  بیمه حوادث انفرادی هستند.

نعمتی با بیان اینکه برای اولین باراست که شاهد چنین اتفاقی در مجموعه ایرانسر است، اعلام کرد: صنعتگران دیروز غرفه‌هایشان را نظافت کردند و کار خود را امروز از سر گرفتند.

به گزارش  هنردستان، در مجموعه ایرانسر در برج آزادی ۲۲ کارگاه و فروشگاه صنایع دستی در رشته‌های مختلف وجود دارد که در پی بارندگی‌های روز دوشنبه بسیاری از غرفه‌های عرضه  صنایع دستی در این مجموعه دچار آب گرفتگی و خسارت شدند.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?