فراخوان معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان در نمایشگاه بولونیا 2016

فراخوان معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان در نمایشگاه بولونیا 2016Reviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 4Rating:

هنردستان: موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از فراخوان معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا(2016) خبر داد.

index

به گزارش هنردستان به منظور حضور شایسته نشر جمهوری اسلامی ایران درعرصه بین‌المللی، این موسسه اقدام به عرضه کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان درپنجاه و سومین دوره نمایشگاه بلونیا (۲۰۱۶) می‌نماید. از ناشران محترم در این حوزه تقاضا می‌شود با توجه به شرایط ذیل آثار خود را به موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ارسال کنند.

آثار ارائه شده تالیفی، دارای تصویرگری اصیل و قابل عرضه در بازارهای بین‌­المللی باشد.

آثاری که در دست انتشار می‌­‌باشند و مجوز پیش از چاپ داشته باشند نیز قابل عرضه هستند.

اولویت با آثار منتشر شده در پنج سال اخیر است.

کتاب‌های ارسالی بدون نقص چاپ و صحافی باشند.

کتاب‌هایی که قبلا به زبان‌های خارجی ترجمه شده باشند در اولویت­‌اند.

در ادامه این فراخوان آمده ارسال چکیده کتاب‌ها به زبان فارسی الزامی و به همراه آن نیز چکیده­ای به زبان انگلیسی ارسال شود. ناشران برای ارسال چکیده کتاب‌های خود می‌توانند از پست الکترونیکی [email protected] ir استفاده کنند..

ناشران محترم و علاقه‌مند به ارسال کتاب باید یک نسخه از کتابهای خود را حداکثر تا تاریخ ۱/۱۱/۹۴ به بخش بین‌الملل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ارسال کنند تا کتابهای مناسب از میان آن‌ها انتخاب شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران دو نسخه از کتاب‌های منتخب را خریداری می‌کند.

در این فراخوان شماره تماس ۶۶۴۱۵۵۴۰ برای کسب اطلاعات بیشتر و آدرس خیابان انقلاب بین صبای جنوبی و فلسطین پلاک ۱۰۸۰ اعلام شده است.

پنجاه و سومین دوره نمایشگاه کتاب کودک بلونیا ۱۳ تا ۱۶ فرودین ماه سال آینده برگزار می‌شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر کشورمان در این دوره ازنمایشگاه شرکت می‌کند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

10 − 7 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?