فراخوان هفتمین جایزه علمی علی‌محمد کاردان

فراخوان هفتمین جایزه علمی علی‌محمد کاردانReviewed by Khademi on Oct 23Rating:

هنردستان: فراخوان هفتمین جایزه علمی دکتر کاردان ویژه رساله‌های بر‌تر دکتری در رشته‌های روان‌شناسی وعلوم تربیتی اعلام شد.

به گزارش هنردستان؛ دانشجویانی که طی سالهای ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ از رساله‌های دکتری خود در رشته‌های روان‌شناسی و علوم تربیتی دفاع کردندبا ارایه یک نسخه از رساله دکتری و شرح حال خود می‌توانند حداکثر تا پایان آبان ماه سال ۱۳۹۵ برای شرکت در این مراسم اقدام کنند.

انجمن علمی کاردان

هر سال دی ماه همزمان با سالروز درگذشت دکتر کاردان به منظور حمایت از پژوهش‌های نوآورانه در حوزه‌‌های روان‌شناسی و علوم تربیتی، تندیس جایزه دکتر کاردان و جوایزی ویژه از طرف خانواده استاد فقید به رساله‌های برگزیده دانش‌پژوهان مقطع دکتری در حوزه‌های مذکور اهدا می‌شود.

هفتمین جایزه علمی دکتر کاردان با مشارکت و همکاری موسسه روان‌شناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان، دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ایران، انجمن روان‌شناسی اجتماعی و فرهنگ سرای ارسباران برگزارمی شود.

علاقمندان می‌توانند رساله‌های خود را به نشانی تهران، بزرگراه جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان، موسسه روان‌شناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان (اتاق ۱۳۲) ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن۸۸۲۷۵۶۹۶ تماس بگیرند.

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?