با شعار «تهران، تکریم زندگی»؛
فراخوان پنجمین جشنواره «تئاتر شهر» منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره «تئاتر شهر» منتشر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 18Rating:

هنردستان: فراخوان پنجمین دوره جشنواره «تئاتر شهر» با شعار «تهران، تکریم زندگی» منتشر شد.

2052589

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران پنجمین دوره جشنواره تئاتر شهر را با موضوعات زندگی شهر و شهروندی و تعالی سبک زندگی و تقویت هویت اسلامی و ایرانی برگزار می کند.

شعار این دوره از جشنواره که در شهریور ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد «تهران، تکریم زندگی» اعلام شده است.

گروه‌ها و هنرمندان شهر تهران و اعضای کانون‌های نمایش فرهنگسراها، خانه‌های فرهنگ و محلات شهر تهران می‌توانند با توجه به اهداف و موضوعات جشنواره در این رویداد هنری مشارکت نکنند.

پنجمین جشنواره «تئاتر شهر» با سه موضوع اصلی سبک زندگی و حقوق و اخلاق شهروندی، هویت اسلامی و ایرانی در شهر تهران، نشاط و امید در زندگی شهروندان، از هنرمندان برای شرکت در این جشنواره دعوت می کند.

 این جشنواره در هشت بخش مسابقه تئاتر صحنه­ ای، مسابقه تئاتر كودك و نوجوان، تئاتر خیابانی، تئاتر شورایی، مسابقه‌ نمایشنامه‌نویسی، مسابقه عکاسی تئاتر، مدرسه‌ تئاتر و بخش ویژه برگزار خواهد شد.

گروه‌های نمایشی تا پایان اردیبهشت‌ماه برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند. بخش تئاتر شورایی با رویکرد حمایت از هنر شهری برای اولین بار در این جشنواره برگزار خواهد شد. همچنین در بخش تئاتر ویژه ستاد جشنواره پذیرای پیشنهادات هنری و نمایشی در زمینه تئاتر و هنر شهری خواهد بود.

علاقمندان برای شرکت در بخش های این رویداد هنری با مطالعه کامل فراخوان می‌توانند متقاضی شرکت در جشنواره باشند.

پنجمین جشنواره «تئاتر شهر» توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در هشت بخش و با حضور گروه‌های منتخب شهریورماه ۹۵ در سالن‌های تئاتر شهر تهران برگزار می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?