فرزند خسرو شکیبایی صداپیشه «باز باران» شد

فرزند خسرو شکیبایی صداپیشه «باز باران» شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 12Rating:
هنردستان: پوریا شکیبایی فرزند زنده‌ياد خسرو شکیبایی در اولین حضورش در عرصه سینما، با صدا پیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اوليه و اهداى سلول‌های بنیادی به یاری کودکان بیمار آمد.
به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی گروه؛ وى درباره آغاز فعالیت سینمایی‌اش و چگونگی همکاری با عوامل این فیلم گفت : «باز بارانی» ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند. حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می‌کنند، برایم آرامش‌بخش است.
وی با تمجید از امیر حسین محمدخانی، نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد: زمانی که پیشنهاد این کار از سوى كارگردان كار به من داده شد، با این که در ایران نبودم با كمال ميل پذیرفتم؛ چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می‌تواند این باشد که آن‌ها تنها نیستند، باز هم باران می‌آید و  زندگی را با خودش می‌آورد، چشم خدا به باز بارانی‌هاست، پس نگران نيستم.
فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه باز باران با حضور بازیگرانی چون سعید داخ، ارسطو خوش رزم، علی عامل هاشمی، مهتاب امین الرعایا، شیما محمدی، الهام فقانی، الناز شاهوردی، شیوا فرجی و … جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.
موسسه خيريه بازباران از سال ١٣٥٨ تاكنون در زمينه حمايت از كودكان مبتلا به بيمارى نقص ايمنى اوليه، كودكان بى سرپرست و بد سرپرست فعاليت مى نمايد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهار × 4 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?