جمشید گرگین در گفت و گو با هنردستان:
فرهنگِ حفظ محیط زیست نیازمندِ منابع مالی است

فرهنگِ حفظ محیط زیست نیازمندِ منابع مالی استReviewed by مصطفی زبرجد on May 20Rating:

هنردستان: اگر منابع مالی توسط اسپانسر و دولت یا سازمان محیط زیست تامین شود امکان ساخت این گونه فیلمها هست و امکان فراگیر فرهنگ سازی در زمینه محیط زیست وجود دارد.

هنردستان: جمشید گرگین بازیگر و مجری سینما و تلویزیون گفت: محیط زیست ممکن است طرفدارعام نداشته باشد و مثل فیلم های دیگر در اکران برای عموم فروش نداشته باشد ولی اگر منابع مالی توسط اسپانسرو دولت یا سازمان محیط زیست تامین شود امکان ساخت این گونه فیلمها هست و امکان فراگیر فرهنگ سازی در زمینه محیط زیست وجود دارد.

sdf

مجری سالهای پیش تلویزیون درباره تاثیر فیلمنامه در ساخت فیلم ها با موضوع محیط زیست عنوان کرد: موقعی که پول باشد و به فیلمنامه نویس درجه یک پیشنهاد داده شود تا راجع به محیط زیست فیلمنامه بنویسد، می نویسد و دلیلی ندارد که نپذیرد.

گرگین درباره فیلنامه نویسی به شکل گروهی و تاثیر آن برل محیط زیست به جهت چند فکر بودن عنوان کرد: فیلمنامه نویسی گروهی و فردی فرقی نمی کند اما مهم پرداختن، آن هم به شکل خوب به این موضوع است.

وی در خصوص نقش مردم و مسئولین در حفظ محیط زیست بیان کرد: همه عاشق محیط زیست هستیم. همه دوست دارند که هوای خوب تنفس کنند، در محیط خوب زندگی کنند، صدای ناهنجار نشنوند، دود نخورند، ریزگزد به مشامشان نرسد و در شرایط سالم زندگی کنند ولی این شرایط سالم هزینه و فرهنگ سازی دارد و این کار برعهده مسئولین است، مردم هم روز به روز به این مقوله علاقمندتر می شوند و در کوهستان و جنگل  بعضی از اضافاتی که روی زمین می ریزند جمع می کنند که این یعنی فرهنگسازی در حال شکل گیری است.

گرگین در پایان گفت: ما به همه چیز امید داریم و اگر امید نداشتیم نمی توانستیم زندگی کنیم .

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?