به کارگردانی فرانسیس لارنس؛
فروش «بازی گرسنگی: زاغ مقلد ۲» از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشت

فروش «بازی گرسنگی: زاغ مقلد ۲» از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشتReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 7Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «بازی گرسنگی: زاغ مقلد ۲» که حدود ۲۰ روز از اکران آن می‌گذرد، توانست بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در سطح جهان بفروشد.

13940916000333_PhotoA

به گزارش هنردستان فیلم سینمایی «بازی گرسنگی: زاغ مقلد ۲» طی سه روز گذشته در ۹۲ کشور جهان ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروخت. فروش کلی این فیلم در سطح جهان، اکنون از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشته است.

تاکنون چهار قسمت از سری فیلم‌های «بازی گرسنگی» ساخته شده است که کارگردانی آن را «فرانسیس لارنس» و نویسندگی «دنی استرانگ» و «پیتر کرگ» به طور مشترک به عهده داشته‌اند.

«لارنس» این فیلم را براساس کتابی به همین نام نوشته «سوزان کالینز» ساخته و بازیگرانی چون «جنیفر لارنس»، «جاش هاچرسون»، «وودی هارلسون» در آن ایفای نقش کرده‌اند.

فروش فیلم «بازی گرسنگی: زاغ مقلد ۲» در سینماهای آلمان با ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار طی سه روز گذشته، بیش از دیگر کشورها بوده است. فروش کلی این فیلم در سینماهای این کشور تاکنون به ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار رسیده است.

در سینماهای انگلستان نیز فروش فیلم طی سه روز گذشته ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بوده و با این میزان فروش، فروش کلی فیلم در سینماهای انگلستان به ۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار رسید.

فیلم سینمایی «بازی گرسنگی» اکنون در شش کشور آسیایی در حال اکران است که فروش کلی فیلم در این کشورها ۱۴ میلیون و یکصدهزار دلار بوده است. در میان این کشور‌ها کشور چین با ۱۲ میلیون و یکصد هزار دلار فروش در جایگاه دوم قرار دارد.

کشور ژاپن نیز آخرین کشور آسیایی بوده که این فیلم در آنجا اکران شده که فروش آن تاکنون به ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار رسیده است.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?