با تقدیم اجرا به استاد محمدرضا شجریان؛
فروش بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» آغاز شد

فروش بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» آغاز شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 3Rating:

هنردستان: مرحله فروش بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» با تقدیم اجرا به استاد محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی آغاز شد.

photo_2016-05-02_16-33-49

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ فروش اینترنتی بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» با تقدیم اجرا به استاد محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز شد.

این کنسرت ساعت 21 روزهای 28 و 29 اردیبهشت ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به مدیریت افشین معصومی با پاسداشت مقام هنری استاد محمدرضا شجریان در تالار رودکی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه برای خرید بلیت این برنامه به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز سه شنبه  28 اردیبهشت ماه پوریا اخواص با هنرمندی محمد آدینه محمدی نوازنده تار و محمدرضا شرایلی نوازنده تمبک قطعاتی را در قالب ساز و آواز بداهه اجرا می کنند. این در حالی است که در بخش دوم کنسرت، وحید تاج با همراهی قاسم رحیم زاده نوازنده تار میزبان مخاطبان با اجرای قطعاتی بداهه به صورت ساز و آواز خواهد بود.

روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه نیز امیر اثنی عشری با هنرمند سعید نایب محمدی نوازنده عود برنامه خود را اجرا می کنند و بعد از این برنامه نیز حسین علیشاپور به همراه مهدی رستمی نوازنده سه تار قطعاتی را به صورت بداهه اجرا خواهند کرد.

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» به صورت کاملا مجزا  و جداگانه نسبت به پروژه « مجالس ساز و آواز» که پیش از این به همت طینوش بهرامی نوازنده و مدرس موسیقی ایرانی میزبان علاقه مندان موسیقی بود، برگزار می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?