فستیوال زوریخ و جشنواره تئاتر دانشگاهی همکاری می‌کنند

فستیوال زوریخ و جشنواره تئاتر دانشگاهی همکاری می‌کنندReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 22Rating:

هنردستان: نماینده‌ فستیوال زوریخ در طول برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی راهی ایران می‌شود.

3

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، ساندرو لونین (sandro lunin)، مدیر فستیوال زوریخ در این دیدار به شباهت‌های موجود در رویکرد جشنواره تئاتر دانشگاهی و نگاه کلی فستیوال از منظر انتخاب داوران و جنس داوری‌ها اشاره کرد و از علاقه خود به تماشای آثار گروه‌های دانشجویی ایرانی خبر داد.

او همچنین در جریان جزئیات و سابقه‌ای از برگزاری هجده دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران قرار گرفت و پیرامون رویکرد جشنواره نوزدهم به بحث و تبادل نظر با مسئولان و اعضای دبیرخانه پرداخت.

مدیر فستیوال زوریخ، رویکرد جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران در معرفی جوانان به عرصه مدیریت فرهنگی – هنری و داوری آثار را از جمله عواملی توصیف کرد که روزآمدی و ایجاد تنوع این رویدادر تئاتری را در پی دارد.

بهنام نوایی و ساندرو لونین در این دیدار پیرامون برقراری تبادلاتی بین دو جشنواره توافق کردند.

به این ترتیب مقرر شد آثار برگزیده جشنواره تئاتر زوریخ برای اجرا در جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران به دبیرخانه معرفی شوند. همچنین طبق این توافق، نماینده‌ای از مدیران فستیوال زوریخ در طول برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی راهی ایران می‌شود تا به عنوان مهمان به تماشای آثار دانشجویان نشسته و یک نمایش را برای اجرا در فستیوال زوریخ انتخاب ‌کند.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران اردیبهشت و خرداد سال ۹۵ به دبیری بهنام نوایی برگزار می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?