اشکان خیل نژاد :
فیلمبرداری «آپاراتوس» به دلیل آماده نبودن لوکیشن به تاخیر افتاد

فیلمبرداری «آپاراتوس» به دلیل آماده نبودن لوکیشن به تاخیر افتادReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 17Rating:

هنردستان: کارگردان فیلم کوتاه «آپاراتوس» بیان کرد فیلمبرداری این پروژه به دلیل آماده نبودن لوکیشن مورد نظر به تاخیر افتاد.

 به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ اشکان خیل نژاد کارگردان تئاتر، با اشاره به تاخیر در ساخت فیلم کوتاه «آپاراتوس» گفت: این فیلم کوتاه قرار بود اواسط فروردین ماه سال جاری جلوی دوربین ببریم که متاسفانه به دلیل آن که لوکیشن مورد نظر ما آماده نبود، فیلمبرداری به تاخیر افتاد.

وی ادامه داد: با توجه به فضای داستان این فیلم، برای فیلمبرداری نیازمند یک استودیو بودیم. استودیوی مورد نظر که به عنوان لوکیشن انتخاب کرده ایم در حال حاضر با یک گروه هنری دیگری به مدت ۲ ماه قرارداد بسته است که برای فیلمبرداری این پروژه باید منتظر پایان این قرارداد باشیم.

اشکان خیل نژاد

كارگردان نمايش «پچ پچه های پشت خط نبرد» تاکید کرد: فکر می کنم به زودی قرارداد آن گروه با استودیوی مورد نظر ما به پایان برسد و ما بتوانیم این فیلم کوتاه را جلوی دوربین ببریم.

وی ادامه داد: درحال حاضر گروه در حال تمرین است تا با آمادگی کامل جلوی دوربین برویم.

خیل نژاد با اشاره به این فیلم کوتاه ۳۰ دقیقه ای توضیح داد: «آپاراتوس» ۱۹ شخصيت دارد كه بازيگرانش همگی تجربه بازی و آفرينش در حوزه تئاتر را دارند و فيلمنامه بر اساس شناختی كه از تک تک شان داشتم، نوشته شده است. بازيگران اين پروژه علاوه بر اينكه در نقش خود ظاهر می شوند در نقش اعضای يک گروه فيلمبرداری در «آپاراتوس» ظاهر می شوند.

این کارگردان تئاتر در پایان گفت: هرچند «آپاراتوس» داستانی درباره یگ گروه سینمایی است اما سعی کرده ام تا قصه نگویم و بیشتر خود سینما را تجربه کنم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?