کوتاه از جشنواره یاس؛
فیلمسازان از جشنواره یاس استقبال کردند

فیلمسازان از جشنواره یاس استقبال کردندReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 5Rating:

60 فیلم ویدیویی ایرانی و خارجی در سومین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس اکران می شود.

به گزارش هنردستان به نقل از ایرنا؛فیلم و انیمیشن ویدیویی در بخش های بین الملل و چشم انداز آسیا، مسابقه فیلم های اول و مسابقه ایران اکران می شود.
بر این اساس 11 فیلم پویانمایی در کنار فیلم های ایرانی و فیلم هایی از کشورهای ژاپن، هند، آلمان، فرانسه، گرجستان، روسیه و دیگر کشورهای جهان اکران می شود که در سینماهای 3 شهر رامسر، تنکابن و چالوس به نمایش در می آیند.images2

بررسی آسیب شناسی و مقایسه تولید و ساخت و
ورک شاپ آسیب شناسی و مقایسه تولید و ساخت برنامه های ویدیویی در ایران و سایر کشورهای دیگر در چهارمین روز از جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس برگزار می شود.
بر اساس گزارش روابط عمومی سومین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس، در این ورک شاپ مقایسه ای بین روش های تولید آثار ویدیویی در ایران و کشورهای منطقه و سینمای غرب صورت می گیرد.
این ورک شاپ توسط دکتر آباریس تنظیفی براساس تحقیق و پژوهشی از مجید کریمی برای علاقه مندان و هنرمندان ساخت فیلم های ویدیویی برگزار می شود.
هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی ارتقاء سطح کیفی آثار ویدیویی از منظر ساختار اجرایی و جلوه های کامپیوتری بوده و این که چه باید کرد تا سرمایه ای که برای تولید اثر گذاشته می شود بازگردد.
همچنین نقاط ضعف و قوت فیلم های ویدیویی مورد بررسی قرار می گیرد که چرا سطح کارهای ویدیویی در 10 سال پیش متوقف مانده و رشدی نداشته است.

برگزاری 2 کارگاه آموزشی با حضور داوران خارجی
دو کارگاه تهیه و تولید فیلم های تلویزیونی و نقش و همکاری بازیگران در تولیدات تلویزیونی با حضور آنت اولسن نویسنده و کارگردان دانمارکی و منیارد ازیاشی بازیگر انگلیسی برگزار می شود. این 2 کارگاه در پنجمین روز از جشنواره برگزاری خواهد شد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

20 − 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?