«فیلمساز شیلیایی» به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی در جماران ادای احترام کرد

«فیلمساز شیلیایی» به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی در جماران ادای احترام کردReviewed by Khademi on Aug 24Rating:

هنردستان: میگل لیتین که به عنوان مهمان ویژه سومین دوره بخش بین الملل جشنواره مردمی فیلم عمار به ایران آمده، با حضور در حسینیه جماران، به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

به گزارش  هنردستان؛ میگل لیتین فیلمساز ضد کودتای شیلیایی که به عنوان مهمان ویژه سومین دوره بخش بین الملل جشنواره مردمی فیلم عمار به ایران آمده ، در بازدید از حسینیه جماران گفت: من از زمانی که امام خمینی(ره) در فرانسه حضور داشتند و انقلاب ایران را رهبری می‌کردند، اخبارشان را پیگیری می‌کردم و در حال حاضر از صمیم قلب، برای ایشان احترام قائل هستم.

میگل لیتین

وی با بیان این که از حضور در جماران که زمانی امام خمینی(ره) در آن سکونت داشتند، احساس عجیبی دارم، گفت: دعوت جشنواره مردمی فیلم عمار، مرا شگفت زده کرد، به همین دلیل، بلافاصله این دعوت را پذیرفتم و واقعا خوشحال هستم که در ایران حضور دارم.

این فیلمساز شیلیایی در حاشیه این بازدید در حالی که تعدادی از خبرنگاران حاضر قصد گفتگو با وی را داشتند،  با عنوان کردن این نکته که به دلیل حفظ احترام و شان حضور در محل زندگی حضرت امام خمینی (ره) حاضر به مصاحبه نیست ، از گفتگو با رسانه ها خودداری کرد.

لیتین که پس از بازدید در بازار بزرگ تهران حضور پیدا کرد از کیفیت اجناس ایرانی ابراز خرسندی کرد و گفت: ما در شیلی مثل اجناس و پوشاکی که در ایران تولید می‌شود نداریم  به طوری که خودم برای تهیه برخی پوشاک به آمریکا می روم.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?