محمد خزاعی:
فیلمنامه نهایی «انقلاب دوم» ارایه شد/ پخش در ۴۰ سالگی انقلاب

فیلمنامه نهایی «انقلاب دوم» ارایه شد/ پخش در ۴۰ سالگی انقلابReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 22Rating:

هنردستان: تهیه‌کننده سریال «انقلاب دوم» که به تسخیر لانه جاسوسی می پردازد، بیان کرد که بازنویسی های این سریال پایان یافته و فیلمنامه نهایی کار ارایه شده است.

2005683

به گزارش هنردستان به نقل از مهر محمد خزاعی تهیه کننده سریال «انقلاب دوم» درباره زمان تولید این اثر که قرار است به کارگردانی جواد شمقدری ساخته شود گفت: «انقلاب دوم» سریالی تلویزیونی است که به دلایل تسخیر لانه جاسوسی می پردازد. اتفاقاتی که در آن سال ها توسط کسانی که در سفارت آمریکا حضور داشتند و همچنین دخالت های مستقیم آنها در مسایل سیاسی ایران همه دست به دست هم می دهد تا مردم ما فکر کنند آن سفارت لانه شیطان است و به آن حمله کنند.

وی ادامه داد: این یک مجموعه ۳۰ قسمتی خواهد بود که نگارش و بازنویسی های متعددی روی آن انجام شده است. نگارش اولیه آن در زمان علی دارابی معاون وقت سیما و عزت الله ضرغامی رییس سابق سازمان صداوسیما آغاز شد و در زمان آقای محمودرضا تخشید رییس سابق مرکز امور نمایشی سیما تعطیل و بعد در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی دوباره این کار احیا شد.

تهیه کننده سریال «انقلاب دوم» درباره آخرین مراحل تولیدی این کار اظهار کرد: اکنون بازنویسی ها به پایان رسیده و می توان گفت فیلمنامه نهایی این کار ارایه شده است. ما امیدواریم در سال بعد بتوانیم پیش تولید را آغاز کنیم تا در چهلمین سالگرد انقلاب یعنی سال ۹۶ نمایش آن را در تلویزیون داشته باشیم.

وی درباره تولید این پروژه بیان کرد: ساخت «انقلاب دوم» کار سختی است چون باید سال های ۵۷ تا ۶۰ بازسازی شود و پروداکشن بزرگی را می طلبد که امیدواریم همانطور که تلاش کردیم قصه جذابی داشته باشیم روایت نویی هم از کار ارایه کنیم.

خزاعی درباره این سریال که ساختاری کاملا داستانی دارد، عنوان کرد: شخصیت های این سریال اکثرا واقعی هستند چراکه سریال براساس روایت های واقعی نوشته شده است و فقط شخصیت اصلی داستان که روایت مجموعه را بر عهده دارد واقعی نیست.

وی در پایان گفت: برای شروع کار منتظر سازمان صداوسیما هستیم. مسئولان سازمان از ما خواسته اند که برنامه ریزی ها را اعلام کنیم و ما هم تلاش می کنیم که این کار زودتر به پیش تولید برسد و با وضعیتی که داریم فکر می کنم، بتوانیم پیش تولید سریال را از سه ماهه دوم سال آینده آغاز کنیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?