فیلمنامه نویس معراجی ها بعد از فیلم فجر صاحب مازراتی می شود

فیلمنامه نویس معراجی ها بعد از فیلم فجر صاحب مازراتی می شودReviewed by مصطفی زبرجد on Jan 13Rating:

هنردستان: فیلمبرداری «احضار» اسفند ماه و نگارش «مازراتی» هفته آخر بهمن به پایان می رسد.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ بابک کایدان فیلمنامه نویس سینما در خصوص آخرین وضعیت اولین سریال ترسناک در ایران گفت: فیلمبرداری «احضار» تا پایان اسفند ادامه دارد و تدوین این سریال نیز همزمان انجام می شود.

وی در خصوص موسیقی «احضار» عنوان کرد: تصور می کنم تدوین کار که از نیمه گذشت موسیقی کار را آغاز کنیم، چون در کار ترسناک موسیقی به اندازه فیلمنامه، کارگردانی و فیلمبرداری ، اهمیت دارد و باید با وسواس بیشتری کار شود.

کایدان در خصوص استقبال این سریال شبکه نمایش خانگی اظهار کرد: احضار تنها اثر من است که نمی توانم در مورد آن پیش بینی داشته باشم، علتش هم صرفا ژانر اثر هست. ژانر ترسناک بسیار حساس است و به بقیه اجزای سازنده وابسته است. علت بعدی هم اولین تجربه سریال ترسناک در ايران است که این مولفه کار را غیر قابل پیش بینی می کند. هر چند ما سعی کردیم با همه دقت حساسیت لازم و از همه مهمتر ایرانی بودن اثر را رعایت کنیم

در خلاصه این اثر آمده است: «اغلب ترس‌ها با شناخت ما از بین می‌روند، اما ترس‌هایی که تا مرگت ناشناخته می‌مانند، رهایمان نمی‌کنند».

منطقه بوجان لواسان و آبعلی از لوکیشن هایی هستند که این اثر تا کنون در آن فیلمبرداری شده است.

بابک کایدان در خصوص عوامل این اثر اظهار کرد: آرش مهاجر، صنوبر فرهپور، نارنین کیوانی، شهریار صیقلانی، ریحانه رضی، بنیامین پیروانی، رامتین غروی، ایمان خطیبی، سپیده آتشین، نوش آفرین رحمانی، ساغر سیامکی و علیرضا کمالی بازیگران این اثر هستند.

وی افزود: رامین عباسی زاده کارگردان این اثر، حنان فیلم و مهیارسلیمی مجری طرح و تهیه کننده، بابک کایدان و میثم کایدان نویسندگان و رضا حاج درویش به عنوان طراح صحنه و لباس در این اثر حضور دارند.

نویسنده «معراجی ها» در خصوص اثر دیگر خود «مازراتی» گفت: پنجاه درصد از این اثر نگارش یافته و تا آخر بهمن پایان می یابد.

وی افزود: این اثر یک کار کمدی اجتماعی است که نگاهی طنز به معضل اقتصادی- فرهنگی و فاصله طبقاتی عمیق حاکم بر جامعه دارد. «مازراتی» قصه دو زوج است که یکی از لحاظ وضعیت مالی در شرایط ایده‌آل بوده و پولدار محسوب می‌شوند و دیگری ضعیف هستند که در کنار یکدیگر قرار گرفته و ماجراهایی که شاهد آن خواهیم بود.

کارگردانی «مازراتی» با منوچهر هادی است.

گفتنی است؛ بابک کایدان پیش از این نویسندگی آثار «صدای پای من»، «زندگی جای دیگریست»، «دارا و ندار»، «خوب، بد، زشت»، «معراجی ها» و «پریناز»  را بر عهده داشته است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پانزده − 10 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?