ایوبی :
فیلم اخیر کاهانی را ندیده‌ام/حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم

فیلم اخیر کاهانی را ندیده‌ام/حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنمReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 21Rating:

هنردستان: رئیس سازمان سینمایی صبح امروز (اول تیرماه) در مراسم امضای تفاهم‌نامه بین تهیه‌کنندگان سینما و عرضه‌کنندگان وی او دی و موسسه رسانه‌های تصویری در جمع خبرنگاران حاضر شد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ حجت‌الله ایوبی پیرامون دلایل رد نمایش فیلم “ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا” ساخته عبدالرضا کاهانی گفت: من این فیلم را ندیده‌ام اما شورای پروانه نمایش نظر خود را درباره این فیلم اعلام کرده و همان شورایی که به فیلم‌های دیگر مجوز داده؛ به این فیلم مجوز نداده است.

حجت‌الله ایوبی

وی ادامه داد: باید دلایل این کار را از خود اعضای شورا و دبیر آن پرسید.

ایوبی همچنین درباره ماجرای فیش‌های حقوق و اینکه آیا او قصد دارد دارد فیش حقوقی خود را منتشر کند یا خیر، گفت: ما نمی‌خواهیم فضای آرامش سینما دچار تغییر شود اما حاضرم علیرغم میل باطنی فیش حقوقی خود و سایر مدیران سینمایی در دولت فعلی را همراه با فیش حقوقی مدیران سینمایی دولت قبل منتشر کنیم اما مطمئنم شما اگر این فیش‌ها ببنیید از میزان دریافتی مدیران سازمان سینمایی در دولت فعلی نسبت به دولت قبل متعجب می‌شوید.

ایوبی همچنین درباره اصلاح فیلم بارکد روی پرده گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم هیچ فیلم سینمایی در هنگام نمایش و روی پرده اصلاح نشده است و صحت ندارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?