معصومه ابتکار:
«فیلم سبز» مردم را به حفاظت از محیط زیست دعوت می‌کند

«فیلم سبز» مردم را به حفاظت از محیط زیست دعوت می‌کندReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 5Rating:
هنردستان: باید بدانیم که هنر یکی از عرصه‌های مهم است که تاثیرگذاری زیادی بر روی حفظ محیط‌ زیست دارد.
4339511_852
به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم سبز؛ معصومه ابتکار با اشاره به استقبال خوب از این جشنواره گفت: تاکنون فیلم‌های بسیاری در بخش داخلی و بین‌الملل به جشنواره فیلم سبز رسیده‌اند و متقاضی حضور در این جشنواره شده‌اند که این امر نشان می‌دهد که تا چه اندازه استقبال از جشنواره فیلم سبز خوب بوده است.
رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست خاطرنشان کرد: باید بدانیم که هنر یکی از عرصه‌های مهم است که تاثیرگذاری زیادی بر روی حفظ محیط زیست دارد. ضمن اینکه جشنواره بین‌المللی فیلم سبز مردم را به حفاظت از محیط زیست دعوت می‌کند.
وی با اشاره به تاثیر طبیعت بر روی انسان افزود: زیبایی‌های طبیعت در ترمیم زخم‌ها و دردها بسیار تاثیر دارد تا آنجا که امروز به صراحت پزشکان می‌گویند به جای یک قرص تنظیم فشار خون یک ساعت در جنگل راه بروید. نباید از یاد ببریم که ارتباط با طبیعت بسیاری از فشارها و استرس‌ها را کاهش می‌دهد.
معاون رئیس جمهور همچنین گفت: فیلم و سینما شاید قوی‌ترین زبان برای ایجاد ارتباط و تغییر نگرش و رفتار باشد که طی دهه‌های اخیر نه تنها در عرصه فرهنگ دست بالا را داشته بلکه اینک به صنعتی سودآور برای دست‌اندرکارانش تبدیل شده است.
ابتکار با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های محیط زیستی در بهار برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم سبز است، خواستار مشارکت همه جانبه تمامی استان‌ها در اجرای موفق این جشنواره شد.
پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم سبز 24 تا 31 اردیبهشت در تهران و سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?