انتقاد تهیه کننده «کفش‌هایم کو؟»؛
قائم مقامی: شورای صنفی نمایش در قبال فیلم های بخش خصوصی منعطف باشد

قائم مقامی: شورای صنفی نمایش در قبال فیلم های بخش خصوصی منعطف باشدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 7Rating:

هنردستان: علی قائم مقامی معتقد است که شورای صنفی نمایش باید در قبال فیلم های که توسط بخش خصوصی ساخته می‌شود با انعطاف رفتار کند.

فیلم+کفشهایم+کو

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، علی قائم مقامی مهم‌ترین علت عدم فروش آخرین ساخته کیومرث پوراحمد را اضافه شدن یک فیلم به اکران نوروزی نسبت به سال‌های گذشته می‌داند و می‌گوید:امسال یک فیلم بیشتر در ایام نوروزی اکران شد.لذا به فیلم «کفش‌هایم کو؟» سینمای کمی تعلق گرفت. وقتی اعتراض می‌کنیم به ما مجوز اکران داده‌اید، اما سالن ما کم است می‌گویند نمی‌توانیم سینماداران را اجبار کنیم یک فیلم را اکران کنند؟! من از شما می‌پرسم در تعطیلات نوروز چه کسی پیدا می‌شود ساعت ۱۰ صبح فیلم ببیند؟ اگر بن هور هم به نمایش در می‌آمد نمی‌توانست فروش خوبی داشته باشد.

قائم مقامی در برنامه هفت شب گذشته جمعه ۱۸ اردیبهشت با انتقاد از قانون جدید شورای صنفی نمایش در محدود کردن مدت زمان اکران فیلم‌ها و وضعیت سالن‌ها تعلق گرفته به این فیلم، گفت: آئین نامه محدودیت اکران ۱۰ هفته‌ای درباره فیلم‌هایی مثل فیلم من که کاملا بخش خصوصی است، نباید لحاظ شود. ما به ۲ سینما با تعداد هفتهٔ بیشتر مثلا ۱۵ هفته راضی‌ایم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?