نمایشگاه آثار لیلی عظیمی فهیم با عنوان ˝نیهور˝ به مدت یک هفته در گالری خانه تاریخی زند
قاب آیینه‏‌ها، تذهیب‌های قرآنی، گل و مرغ‌های نفیس و شمسه‌های طلاکاری از آثار برجسته به نمایش گذاشته شده

قاب آیینه‏‌ها، تذهیب‌های قرآنی، گل و مرغ‌های نفیس و شمسه‌های طلاکاری از آثار برجسته به نمایش گذاشته شدهReviewed by لیلا فتح الله پور on Oct 19Rating:

به گزارش هنردستان، نمایشگاه نگارگری و هنرهای جلیل قرآنی “نیهور” از 2 آبان ماه به مدت یک هفته در گالری، خانه تاریخی زند برپا می‌شود.

در این نمایشگاه که با هدف اشاعه هنرهای کهن ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود، 25 اثر از لیلی عظیمی فهیم، مذهب و نگارگر در رشته‌های تذهیب، مینیاتور، گل و مرغ و کارهای لاکی به نمایش گذاشته خواهد شد.

آثاری از قاب آیینه‏‌ها، تذهیب‌های قرآنی، گل و مرغ‌های نفیس و شمسه‌های طلاکاری از آثار برجسته به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه خواهد بود.

اجرای تذهیب قرآن مجید بر روی چرم با نگاره‌های منحصر بفرد، انتخاب و شرکت در نمایشگاه فرهنگ و هنر ایران در رم ایتالیا، برگزاری نمایشگاه اختصاصی نگارگری در مجلس شواری اسلامی و تذهیب نسخ خطی مانند یک جلد قرآن کریم دویست ساله و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی از دیگر فعالیت های این هنرمند است..

علاقمندان به هنرهای اصیل ایرانی، برای بازدید این آثار می‌توانند تا 9 آبان ماه به خانه تاریخی زند، واقع در قم، چهارمردان کوچه 17 مراجعه و نیز آثار را در سایت نیهور به آدرس www.neyhoor.ir مشاهده کنند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?