فیلمی تازه از کارگردان قیصر
انتظامی «قاتل اهلی» کیمیایی را پسندید

انتظامی «قاتل اهلی» کیمیایی را پسندیدReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 10Rating:

کارگردان فیلم سینمایی حکم از ساخت فیلم جدیدش با عنوان قاتل اهلی با حضور آقای بازیگر خبر داد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایرنا؛مسعود کیمیایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی این خبرگزاری درباره تازه ترین فعالیت هنری خود اظهار داشت: منتظر صدور پروانه ساخت برای فیلم جدیدم با عنوان قاتل اهلی هستم تا در جشنواره فیلم فجر امسال نمایش داده شود.
وی در توضیح داستان فیلم بیان کرد: قاتل اهلی درباره آدم های فقیری ا ست که به ثروتمند شدن می اندیشند و همین تفکر آنها را به ورطه های هولناکی می برد.3hvcxtawczv78nfev0iv.jpg 3
کیمیایی با اشاره به اینکه در این فیلم سعی دارم شهوت دنیاخواهی و مصائب آن را به تصویر بکشم، ادامه داد: فیلم ژانری اجتماعی دارد و در ادامه فیلم های قبلی ام است.
این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران ادامه داد: هر فیلمسازی در دنیا بر اساس یک دغدغه و تفکر خاص فیلم می سازد و همواره رگ هایی از دغدغه اش در فیلم هایش وجود دارد که من هم از این قاعده مستثنی نیستم و بدون این فیلم نیز در ادامه همان تفکر ساخته خواهد شد.
کیمیایی با اشاره به اینکه مدیران سینمایی باید شرایط را برای فیلمسازان مهیا کنند تا آنها بتوانند آثار خوبی تولید کنند، گفت: من بخش زیادی از عمر خودم را صرف فیلم سازی کرده ام و تا زمانی که توانایی داشته باشم به فیلمسازی ادامه خواهم داد.
کارگردان فیلم سینمایی متروپل درباره بازیگران فیلم جدید خود نیز خاطرنشان کرد: با برخی از بازیگران صحبت هایی کرده ام که هنوز قطعی نیست اما حضور عزت الله انتظامی قطعی شده است که اگر شرایط جسمانی ایشان مساعد باشد حتما در قاتل اهلی ایفای نقش خواهد کرد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نه + شش =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?