قدردانی رئیس رسانه ملی از تلاش همکارانش در روز جهانی قدس

قدردانی رئیس رسانه ملی از تلاش همکارانش در روز جهانی قدسReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 3Rating:

هنردستان: دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی هم‌زمان با روز جهانی قدس با حضور در پخش شبکه‌های صدا و سیما از نزدیک بر پوشش خبری و برنامه‌ای مراسم روز قدس نظارت کرد.

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ دكتر علي عسكری، هم‌زمان با روز جهانی قدس از فعاليت های عوامل فنی و اجرايی شبكه‌های مختلف خبری، تلويزيونی، راديويی و برون‌مرزی برای پوشش راه‌پيمايی روز جهانی قدس بازديد و از تلاش آنان در پوشش رسانه ای راه پيمايی اين روز قدردانی كرد.

قدردانی رئیس رسانه ملی
دكتر علی عسكری در اين بازديد، در تحريريه‎ها و استوديوهای پخش اخبار شبكه خبر، خبرگزاری صدا و سيما و پخش خبر شبكه ها  حضور يافت و ضمن گفت و گو با همكاران در اين بخش‎ها بر فعاليت های آنان در نحوه تهيه و ارسال خبرهای مربوط به حضور باشكوه مردم در مسيرهای راه‌پيمايی روز جهانی قدس نظارت و نكات لازم برای انعكاس هرچه بهتر اين حضور باشكوه را يادآور شد.

رئيس رسانه ملي در ادامه اين بازديد همچنين به استوديوی پخش شبكه‎های تلويزيونی از جمله شبكه‎های يك، دو ، سه، پنج ، تهران  و استوديوهای راديو های سراسری رفت و با مجريان و عوامل توليد ويژه برنامه های راهپيمايی روز قدس در فضايی صميمی به گفت و گو پرداخت.

شبكه های راديويی و تلويزيونی برون مرزی مقصد ديگر رئيس رسانه ملی در بازديد روز قدس بود. عوامل فعال در استوديوهای پخش راديو های برون مرزی و شبكه های جهانی از جمله سحر و العالم در بازديد رئيس رسانه ملی، در فضايی صميمی از روند فعاليت هايشان به دكتر علي عسكری گزارش دادند .

رئيس سازمان صدا و سيما در پايان اين بازديد در پيامي از تلاش هاي خستگي ناپذير همكارانش در همه شبكه هاي سراسري، استاني و برون مرزي كه پوشش مراسم روز قدس را بر عهده داشتند قدرداني كرد.

متن  پيام دكتر علی عسكري بدين شرح است:

مديران و همكاران محترم رسانه ملي
چشمان جهان، بار ديگر مبهوت امواج خروشان و قدرتمند مسلمانان شد و در روز جهانی قدس حماسه‌‌ای ديگر از جنس حضور و اقتدار اسلام در مقابل كفر و استكبار به‌وقوع پيوست.

بي‌شك، ثبت و ضبط و نمايش حضور گسترده مردم در اين روز بزرگ كه به فرموده امام راحل(ره)، روز حيات اسلام است، امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته با تلاش و تخصص متعهدانه و مجدانه همكاران گرانقدر حوزه‌هاي مختلف رسانه ملي به‌ويژه شبكه‌هاي راديويي و تلويزيوني داخلي و برون‌مرزي، خبرنگاران، تصويربرداران و مهندسان حوزه فني سازمان محقق شده است، هرچند كه شكوه عظمت حضور ملت ايران را با هيچ دوربيني نمي توان به تصوير كشيد.

تلاش بي‌دريغ يكايك شما همكاران پرتلاش رسانه ملي را كه رساننده صداي حق و حقيقت و نمايش‌دهنده مظلوميت مردم فلسطين به جهانيان هستيد، ارج مي‌نهم و توفيقات روزافزون شما را در ادامه اين مسير ارزشمند از پروردگار متعال خواهانم.

علي عسكري / رئيس سازمان

 

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?