در گفتگو با قلقلی ایران عنوان شد؛
قلقلی با ماجراهایش پس از سالها به کانون خانواده می آید/ تعامل جوانان و اساتید نقطه قوت سینما

قلقلی با ماجراهایش پس از سالها به کانون خانواده می آید/ تعامل جوانان و اساتید نقطه قوت سینماReviewed by مصطفی زبرجد on Mar 1Rating:

هنردستان: جشنواره و فیلم کوتاه تجربه ای برای شروع ورود جوان ها به هنر و عرصه سینما است و شاگردانی که در محضر اساتید فیلمسازی و هنر علوم را یاد گرفته اند اگر اساتید این شاگردان چون کیمیایی بیایند و به این عرصه کمک کنند فرصتی برای کشف استعدادها ایجاد می شود که در همه عرصه های سینما استعدادها بروز کند.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ شهرام لاسمی بازیگر «قلقلی» در خصوص اثر جدید خود گفت: «ماجراهای قلقلی» نام اثری  موزیکال است اما مطمئنم بچه های دهه 60 از این کار استقبال می کنند. از آن فضاهایی است که شاد و کودکانه است. بچه ها خیلی استقبال خواهند کرد، از آن مجموعه ها خواهد بود که بچه ها چند بار آن را می بینند و چیزهایی که می خواهند یاد می گیرند.

 photo_2016-03-01_14-11-59

این بازیگر عرصه هنر افزود: محوریت اثر با بازی من است و چند بازیگر فرعی هم در کنار من حضور دارند. با کاراکتر قلقلی فضاهای شادی را ایجاد کردیم که در قالب شعر و موسیقی پیام های اخلاقی به بچه ها منتقل شود.

لاسمی در خصوص کار دیگر خود بیان کرد: تله فیلم «هشت» در مرحله پیش تولید است و در اردیبهشت کلید می خورد. بچه های معلول، امام رضا و قلقی حول محور هشت را تشکیل می دهند.

وی در خصوص فیلم های جشنواره کارگاه آزاد فیلم گفت: این جشنواره و فیلم کوتاه تجربه ای برای شروع ورود جوان ها به هنر و عرصه سینما است و شاگردانی که در محضر اساتید فیلمسازی و هنر علوم را یاد گرفته اند اکنون آمده اند تا وارد عرصه ای بزرگتر شوند. اگر اساتید این شاگردان چون کیمیایی بیایند و به این عرصه کمک کنند فرصتی برای کشف استعدادها ایجاد می شود که در همه عرصه های سینما استعدادها بروز کند.

بازیگر نقش «قلقلی» در خصوص شرایط گذشته و حال در عرصه هنر اظهار کرد: خود من بازیگر نبودم و ازصفر شروع کردم و همه دوستان اینگونه بودند اما در حال حاضر شرایط و فرصت هایی فراهم شده است که استعدادها معرفی و عرصه برای ارائه هنر و ورود به سینما وجود داشته باشد که در نتیجه در سینما نقشی موثر را پیدا کنند.

لاسمی در پایان گفت: وجود جشنواره های خصوصی و مستقل با توجه به کشف استعدادها می توانند به سینمای ایران کمک کنند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?