كمك حتمی مجلس به رسانه ملی

كمك حتمی مجلس به رسانه ملیReviewed by Khademi on Jul 20Rating:

هنردستان: رئيس رسانه ملی به همراه معاونانش در جلسه سه شنبه 29 تير كميسيون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور يافتند و پس از آن با رئيس مجلس ملاقات كردند.

به گزارش هنردستان؛ در جلسه كميسيون فرهنگی مجلس شورای اسلامي دكتر علی عسكری شرايط فعلی صدا و سيما، وضعيت فرهنگی و چالش های رسانه ملی را تشريح كرد. نمايندگان كميسيون فرهنگی نيز ديدگاه‌هايشان را درباره مسائل رسانه ای و فرهنگی موجود در جامعه  بيان كردند.

لاریجانی

دكتر علی عسكری به همراه معاونانش پس از حضور در كميسيون فرهنگی مجلس با آقای علی لاريجانی در تالار آينه ديدار و گفت و گو كردند.

در اين ديدار، رئيس سازمان صداوسيما گزارشي از وضع رسانه ملی، برنامه‌ها و چالش‌های پيش روی اين سازمان ارائه داد. علي لاريجانی نيز با تمجيد از عملكرد رئيس رسانه ملی نكاتی مطرح كرد.

آقايان موسوی مقدم، قائم مقام رئيس رسانه ملی، جبلی معاون خبر، دارابی معاون امور استان‌ها، ميرباقری معاون سيما، شهرياري معاون امور مالی، اخگری معاون برون‌مرزی، عليدادی معاون فنی و عبدالله‌زاده معاون پارلمانی و خانم آبروانی معاون صدا نيز  در اين جلسه حضور داشتند.

مجلس حتما به رسانه ملی كمك خواهد كرد

علي لاريجانی پس از ديدار رئيس و معاونان رسانه ملی، به خبرنگار خبرگزاری صدا و سيما گفت: برادران عزيز راديو و تلويزيون پس از حضور در كميسيون فرهنگی مجلس،‌ لطف كردند و به ما هم سری زدند.

وي افزود: ‌از بيانات آقای علی عسكری و دوستانشان استفاده كرديم، همچنين دوستان برنامه هاي آينده خودشان را در مسائل كلان راديو و تلويزيون بيان كردند.

رئيس مجلس گفت: ‌با توجه به جايگاه مهم رسانه ملی و تاثيراتی كه در كشور دارد، مايل بودم چالش‌های پيش روی اين سازمان و برنامه‌هايی را كه دوستان دارند از نزديك بشنوم و دوستان در اين باره توضيحاتی دادند.

لاريجانی افزود:‌ معلوم است مسئولان رسانه ملی درباره چالش های پيش روی رسانه ملی فكر كرده‌اند و در حال يافتن راه حل‌هايی هستند.

وي ابراز اميدواری كرد: هم دولت و هم مجلس كمك كنند تا برخي از مشكلات صدا و سيما برطرف شود و بتوانند توليداتشان را فعال‌تر كنند.

لاريجاني گفت: برخی از نكات از نظر محتوای كار و شيوه های كاری در تلويزيون مطرح شد و از نظر مجلس اگر اين ملاحظات مورد توجه قرار گيرد به نفع كشور است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?