«لاله صبوری» با دومین مجموعه شعر خود به نمایشگاه کتاب می‌آید

«لاله صبوری» با دومین مجموعه شعر خود به نمایشگاه کتاب می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 23Rating:

هنردستان: لاله صبوری دومین مجموعه شعر خود را به بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارائه می‌کند.

4183312_610

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان بازیگر نقش «ستاره» در سریال «این زمینی‌ها» فعالیت‌های اخیر خود در حوزه نگارش را چنین تشریح کرد: من هم اکنون مشغول جمع‌آوری دومین کتاب خود هستم و انشاء‌الله آن را به بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌رسانم.

وی افزود: این کتاب دربرگیرنده بخشی از اشعار من است و اگرچه هنوز نامی برای آن انتخاب کرده‌ام؛ اما می‌دانم که مانند کارهای دیگرم می‌توانم با مرور اشعار به نام آن برسم.

این شاعر گفت: به نظر می‌رسد که اگر در میان شعرهایم بگردم، گویی دو کلمه مشخص شده خود را نشان می‌دهند و عنوان مجموعه کتابم را درست می‌کنند.

صبوری در خصوص سایر فعالیت‌های خود اظهار داشت: هم اکنون درگیر برگزاری سومین دوره کلاس‌های فیلمنامه‌نویسی‌ام هستم و فیلمنامه‌ای با عنوان «نارنج بهار» را نیز به سفارش اکبر عبدی نوشته‌ام و به وی تحویل داده‌ام.

وی ادامه داد: «شال سرخ» عنوان فیلمنامه‌ دیگری است که پس از اتمام نگارش به شهاب وحیدی تحویل دادم. البته بنا بر آخرین اخباری که به من رسیده تولید این کار در روزهای اخیر کلید خورده است.

این بازیگر تصریح کرد: از فعالیت‌های دیگر من می‌توان به اجرای برنامه «دایره زندگی» اشاره کرد.

صبوری خاطرنشان کرد: در فروردین یا اردیبهشت ماه سال 1395 اولین فیلم خودم را کارگردانی می‌کنم و پای در این عرصه فرهنگی می‌گذارم.

یادآور می‌شود اولین مجموعه شعر لاله صبوری با عنوان «جا ماندن» در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران در دسترس مخاطبانش قرار گرفته بود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?