« لبخند رخساره» ملودرامی اجتماعی به قلم «سعید نعمت اله»

« لبخند رخساره» ملودرامی اجتماعی به قلم «سعید نعمت اله»Reviewed by آزیتا لاجوردی on May 31Rating:

هنردستان: نویسنده سریال «پشت بام تهران» گفت: در حال حاضر نگارش فیلمنامه سریال «رنگ رخساره» را در دست دارم که قرار است به کارگردانی بهرنگ توفیقی کارگردانی شود.

 به گزارش هنردستان به نقل از  فارس؛ «سعید نعمت اله» نویسنده سریال «پشت بام تهران» در گفت‌گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون گفت: مدتی پیش سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی را برای شبکه یک سیما به نگارش درآوردم. این سریال از جمله آثاری بود که با استقبال خوبی از جانب مخاطب مواجه شد.

سعید نعمت اله

وی در همین زمینه بیان داشت: در «پشت بام تهران»، نکات اجتماعی، خانوادگی، احترام به بزرگتر و پرداخت به مسائل مذهبی روزمره مان،به وفور یافت می‌شد و کارگردانی خوب بهرنگ توفیقی نیز آن را تکمیل کرد.

نویسنده سریال «میکائیل» در ادامه افزود: در این بین نکته‌ای که مرا به تعجب وا داشت، کم محلی مدیران تلویزیون به این مجموعه بود. حتی شنیدم در برنامه‌ای تلویزیونی که چند هفته قبل از عید  تا شب عید پخش می‌شد، حتی پاستداشتی از آرای علاقه مندان به این سریال  نشد! چرایش اگر مهم باشد، دلیلش را نمی‌دانم و اگر مهم هم نباشد باز هم نمی‌دانم. البته ناگفته نماند که رحمان سیفی آزاد مدیر مرکز نمایش سیما به تنهایی حمایت‌های مهمی از کار ما داشت.

وی ادامه داد: این روزها مشغول نگارش متن جدیدی با نام «لبخند رخساره» هستم به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی بهرنگ توفیقی.

این نویسنده همچنین بیان داشت: این روزها بعضی تهیه کنندگان به جای یافتن متن خوب و کار خوب بیشتر تمرکزشان کشیدن فرش از زیر پای کارهای در دست تولید است که جا دارد به این عزیزان خسته نباشید بگویم!

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?