«لیلی نام دختران ایران زمین» رفع توقیف شد

«لیلی نام دختران ایران زمین» رفع توقیف شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 17Rating:
هنردستان: نمایشی که به دستور اداره نظارت و ارزشیابی در تماشاخانه باران توقیف شده بود، دوباره روی صحنه می‌رود.
4396908_329
به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر مهندسیان کارگردان نمایش «لیلی نام دختران ایران زمین» در خصوص توقیف نمایش خود گفت: این نمایش پنج شنبه شب به طرز مشکوکی توقیف شد و تمام پوسترها از تماشاخانه باران پایین کشیده شد؛ همچنین سایت خریداری بلیط هم بسته شد و امکان استفاده از آن برای مخاطبان میسر نشد.
مهندسیان در رابطه با بازبینی دوباره نمایش اظهار داشت: رئیس شورای نظارت دیروز به دیدن این اثر برای بازبینی دوباره آمدن و فارغ از همه این صحبت ها؛ تعریف و تمجید کردند.

وی افزود: در خصوص متذکر شدن نکاتی برای رفع توقیف به نکات بسیار کوچکی همانند تغییر رنگ پیراهن اشاره کردند و از ایرادهای بزرگ که باعث توقیف نمایش به این صورت شود هیچ خبری نبود و  نمایش رفع توقیف شد.

مهندسیان در راستای  تاثیر این کار بر روند نمایش بیان کرد: در جلسه‌ای که برای این موضوع برگزار کرده بودند؛ من را راه ندادند که این اتفاقات قطعا در جذب مخاطب و  شناسنامه کاری گروه تاثیر خوبی نخواهد گذاشت.

مهندسیان با بیان اینکه نگاه نمایش ما به جنگ نگاه جدیدی است، عنوان کرد: از آنجایی که ما بعد از جنگ به دنیا آمده ایم یک نگاه جدیدی است تا یک تاثیر پذیری جدیدی بر مخاطبان داشته باشد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?